پنجشنبه 10 مهر 1399   23:23:53
(جهش تولید)

print

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد:

برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی برای بیش از ۲۵۰۰ مبلّغ

  • خلاصه :رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی ویژه طلاب و روحانیون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی زنده دل در گفت وگویی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند «فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است»، لذا بر این اساس برنامه ریزی جدی کردیم.

وی گفت: با توجه به ابلاغیه جدید اعزام و تبلیغ مبنی بر انجام هر گونه تبلیغ توسط مبلغان در حوزه اعزام سنتی و تخصصی، مجازی، هنری و نوین در آینده منوط به دریافت گواهی تأیید توانمندی فعالیت در فضای مجازی خواهد بود؛ بر این اساس، اداره فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اقدام به برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی کرده است.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: در این آزمون، مبلغان باید مهارت های لازم برای حضور مؤثر در فضای مجازی را کسب و موفق به اخذ گواهی توانمندی تبلیغ در فضای مجازی شوند.

وی افزود: آزمون فنی در هفت مرحله برای بیش از ۲۵۰۰ مبلغ، پنج شنبه هر هفته تا قبل از عید غدیر برای آماده سازی مبلغان اعزامی در ایام محرم طراحی و برنامه ریزی شد.

حجت الاسلام والمسلمین زنده دل اظهار داشت: مبلغان باید برای کسب مهارت لازم، هر یک از عناوین آموزشی(نرم افزار تدوین فیلم(کین مستر)، فیلم برداری با موبایل، آشنایی با شبکه‌ های اجتماعی و تکنیک ‌های جذب مخاطب) را مورد مطالعه و تمرین قرار دادند.

وی گفت: در این آزمون که در فضای مجازی برگزار می ‌شود، مبلغ باید در دو مرحله آزمون کتبی و عملی حداقل ۷۰ درصد نمره قبولی را کسب نماید.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: مبلّغ مجاز است از ساعت ۸ تا ۲۳ فایل صوتی و تصویری خود را تدوین و با رعایت ویژگی‌ های کپشن(هشتگ گذاری، زیباسازی متن، امضای شخصی و...) فایل آزمون را برای کارشناسان این اداره ارسال نماید.

وی خاطرنشان کرد: تا به امروز سه مرحله از این آزمون برگزار شده و تعداد ۱۰۰ نفر از مبلغان موفق به اخذ گواهی توانمندی فنی تبلیغ در فضای مجازی شده اند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما