سه‌شنبه 25 مرداد 1401   12:33:59

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

رونمایی از پوستر دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) توسط تولیت حرم حضرت عبدالعظیم(ع)/ تاکید حجت الاسلام قاضی عسکر بر انتقال پیام امام حسین(ع) به دنیا

آیین رونمایی از پوستر دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) با حضور تولیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و معاون مهر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نشست خبری دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین (ع) برگزار شد

نشست تشریح فعالیت‌های دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین (ع) با حضور حجت الاسلام محمد شیخ‌الاسلامی معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و دبیرکل دومین سوگواره ملت امام حسین در سالن کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

شخصیت ها در بازدید از نمایشگاه تقاطع نوآوری اصفهان خانه خلاق و نوآوری اشراق چه گفتند؟

نمایشگاه تقاطع نوآوری اصفهان با حضور تیم هایی از خانه خلاق و نوآوری اشراق و خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان از ۲ تا ۶ مردادماه در سالن اجتماعات گلستان شهدا اصفهان برگزار و مورد استقبال شخصیت های حوزوی و کشوری قرار گرفت.

تقدیر استاندار اصفهان از تلاش برگزار کنندگان نمایشگاه روایت تبلیغ/ باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی آغاز شود

استاندار اصفهان گفت: باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی اسلامی، اقتصادی در دفتر تبلیغات اسلامی آغاز شود که این مهم می‌تواند مسائل بر زمین مانده دیگر را هم به لحاظ محتوایی پوشش دهد.

همکاری بین دستگاه‌ها، هدف نهایی نمایشگاه «روایت تبلیغ»

رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم هدف نهایی نمایشگاه دستاوردهای تبلیغی استان اصفهان را تعامل، همکاری و هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف این استان دانست و گفت: در صورت شکل گرفتن همکاری و هم‌افزایی بین دفتر تبلیغات و دستگاه‌ها می‌توان گفت نمایشگاه به اهداف خود رسیده است.

نمایشگاه «روایت تبلیغ» رویکرد حل مسئله دارد

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: نمایشگاه «روایت تبلیغ» از این منظر در نوع خود از اولین نمایشگاه‌ها به حساب می‌آید که رویکرد حاکم بر آن به تبع فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه رویکرد حل مسئله دارد.

انتشار سه شماره جدید از فصلنامه تخصصی اسلام پژوهان

سه شماره جدید فصلنامه تخصصی اسلام پژوهان مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی با مطالبی از تبیین دیدگاه اسلام در موضوع رشد شناختی تا بررسی تطبیقی سبک‌‌های فرزندپروری از دیدگاه اسلام منتشر شد.

استفاده از ظرفیت‌های حوزه علمیه خواهران برای رونق فناوری‌های فرهنگی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با اشاره به ظرفیت خوب حوزه‌های علمیه خواهران در سطح استان گفت: از این بستر و ظرفیت‌ها برای انجام مأموریت‌ها و رونق فناوری‌های فرهنگی و خلاق استفاده خواهیم کرد.

آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی جهت اعزام ۹۰۰۰ مبلغ به سراسر کشور

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در نشست خبری «برنامه های تبلیغی ماه محرم ۱۴۰۱» اظهار داشت: با توجه به آمادگی مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی پیش بینی می شود در دهه اول محرم ۱۴۰۱ بیش از ۹۰۰۰ مبلغ به سراسر کشور اعزام شوند.

افزایش درخواست اعزام مبلغ از سوی نهادهای کشور

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در نشست خبری «برنامه های تبلیغی ماه محرم ۱۴۰۱» بیان کرد: همزمان با نزدیک شدن به ایام دهه اول محرم، آمار درخواست اعزام مبلغ از سوی نهاد و سازمان های مختلف کشور افزایش یافته است.

انتصاب معاون مهر دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان عضو کمیسیون های واحدهای فرهنگی، تبلیغی و رسانه ای حوزوی

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه (مهر) دفتر تبلیغات اسلامی از سوی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به عنوان عضو کمیسیون های واحدهای فرهنگی، تبلیغی و رسانه ای حوزوی منصوب شد.

محورهای اصلی اولین همایش ملی مرجعیت علمی قرآن کریم تشریح شد

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم دلایل و شواهد مرجعیت علمی قرآن کریم، عرصه های مرجعیت علمی قرآن و قلمروهای مرجعیت علمی قرآن را از محورهای همایش ملی مرجعیت علمی قرآن کریم عنوان کرد.

قرآن بزرگترین سرمایه معنوی و معرفتی بشر از آغاز نزول تا پایان تاریخ است/ رونمایی از از پوستر و سایت همایش ملی مرجعیت علمی قرآن کریم

رئیس قطب تعمیق ایمان دینی و مقابله با فرق انحرافی دفتر تبلیغات اسلامی، سخن گفتن از مرجعیت علمی قرآن را ادعایی بزرگ و سهمگین دانست و گفت: اگر همایش ملی مرجعیت علمی قرآن کریم وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد، می توانیم شاهد تحولی عظیم هم در حوزه قرآن شناسی و هم در زمینه تمدن سازی باشیم.

گزارشی از فعالیت های علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در سفر 15 روزه به سه کشور

رئیس اداره امور بین الملل و دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه باقرالعلوم(ع) به بیان گزارشی از فعالیت های علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در سفر 15 روزه به سه کشور پرداخت و هدف از این سفرها را تشریح کرد.

برگزاری مصاحبه علمی سطح چهار تاریخ و سیره پیامبر(ص) در مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)/ برنامه ریزی برای تربیت نظریه پردازان حوزه تاریخ و تمدن اسلامی

مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، مصاحبه علمی سطح چهار تاریخ و سیره پیامبر اعظم(ص) را برگزار کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما