دوشنبه 24 خرداد 1400   08:24:42

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی انعکاس مردمی داشته باشد/ ضرورت تقویت پاسخگویی حوزه به نیازهای روز جامعه

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، ضرورت تقویت پاسخگویی حوزه به نیازهای روز جامعه را مورد توجه قرار داد و گفت: حضور مؤثر و فعال روحانیت در فضای مجازی و حقیقی می تواند جلوی بسیاری از آسیب ها را بگیرد.

عملکرد یک ساله مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه/ از تولید فیلم و برنامه های تلویزیونی تا آموزش های هنری و ادبی

رئیس مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به چشم انداز این مرکز، عملکرد و دستاوردهای آن در سال گذشته را تبیین کرد.

ضرورت بهره مندی از ظرفیت طلاب در جهت جذب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

رییس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با بیان این که استفاده از ظرفیت فضای مجازی در انتخابات فرصت مناسبی است، گفت: باید جهت جذب مشارکت حداکثری از طلاب و مبلغین متخصص در این راستا بهره ببریم.

ضرورت شناسایی ظرفیت حوزویان و تجهیز آنان به علوم روز

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی تهران با بیان این که هر چه حوزویان با دفتر تبلیغات اسلامی بیشتر آشنا می شوند، استقبال بیشتری جهت همکاری را دارند، گفت: لازمه بیشتر شدن این همکاری، شناسایی ظرفیت حوزویان و مبلغان و تجهیز آنان به علوم روز و مسائل مربوط به آن است.

در صدد تبدیل بوم های کسب و کار تیم ایده ها به شرکت خلاق بین المللی هستیم

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با بیان این که سعی کرده ایم تا مدل کسب و کار مرسوم در دنیا را با شرایط و اقتضائات طلبگی خود بومی کنیم، گفت: هدفمان این است که بوم های کسب و کار تیم ایده ها به شرکت خلاق بین المللی تبدیل شود.

انتخابات خط بطلانی بر ذوق و شوق بیگانگان در تهاجم فرهنگی و سیاسی و اقتصادی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، انتخابات را خط بطلانی بر ذوق و شوق بیگانگان در تهاجم فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دانست و با بیان این که پنجره امید به آینده و پاسداشت کارنامه نظام است، گفت: انتخابات تصرف آینده و تسلّط بر اراده‌های آیندگان است.

پنجمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای تبلیغی کشور برگزار شد

با هدف هماهنگی، تسهیل و پیگیری مسائل تبلیغی، پنجمین جلسه شورای همت متشکل از سه نهاد اصلی امر تبلیغ؛ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

گزارشی از روند برگزاری مسابقات قرآنی «بهار قرآن، بهار دل ها»

رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مسابقات قرآنی «بهار قرآن، بهار دل ها» به منظور رونق بخشی به کانال ها و صفحات مجازی تبلیغی مبلغان ماه مبارک رمضان با محوریت آیات قرآن کریم و مخاطب قرار دادن عموم اعضای آنها تدوین و اجرا شد.

تولید فیلم داستانی و مستند کوتاه با موضوع عفاف جنسی توسط دفتر تبلیغات اسلامی

فیلم ساز و مستندساز حوزوی و مبلغ رسانه ای معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از تولید فیلم داستانی «ناگهان گذشته» و مستند کوتاه «لحظه» به سفارش قطب های فکری و فرهنگی این دفتر خبر داد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما