پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400   22:29:54

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

رییس دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور تأکید کرد:

ضرورت حفظ وحدت و افزایش همکاری ها میان نهادهای فرهنگی

  • خلاصه :رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور بر ضرورت حفظ وحدت و همدلی و افزایش همکاری ها میان نهادهای فرهنگی تأکید کرد و بر نقش این مسأله بر پیشبرد اهداف مؤثر دانست.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، جلسه مشترکی فی مابین حجت الاسلام والمسلمین سجادی «رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور» و حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری «معاون ویژه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار» برگزار شد.

این جلسه که در محل دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور برگزار شد، به هماهنگی و همکاری میان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و اداره کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان در زمینه های مختلف فرهنگی و تبلیغی تاکید شد.

در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین سجادی بر حفظ وحدت و همدلی و افزایش همکاری ها میان نهادهای فرهنگی منطقه تأکید کرد و اظهار داشت: وحدت، همدلی و هماهنگی ها میان نهادهای فرهنگی و تبلیغی می تواند در جهت پیشبرد اهداف، مؤثر باشد.

وی به نیاز شدید منطقه جنوب شرق به فعالیت های فرهنگی اشاره کرد و گفت: منطقه جنوب شرق نیاز شدیدی به فعالیت های فرهنگی و تبلیغی داشته و جای کار فراوانی وجود دارد.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور تعاملات فکری با علمای منطقه را مؤثر دانست و تصریح کرد: این دفتر با علما و بزرگان منطقه تعاملات فکری و مشورتی دارد و ایجاد کارگروه های مشورتی در جهت پیشبرد برنامه های فرهنگی و تبلیغی را بسیار موثر می دانیم.

در ادامه این نشست، حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری بر افزایش همکاری ها و هماهنگی ها تأکید کرد و اظهار داشت: اعزام مبلغین در ماه مبارک رمضان با هماهنگی و همکاری مانند ادوار گذشته انجام پذیرد تا خلأ کمبود اعزام مبلّغ تا حدودی جبران گردد.

وی گفت: اعزام های ماه مبارک رمضان بر اساس نیاز شهرستان ها انجام گیرد.

معاون ویژه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوجستان در پایان بر حمایت ویژه از گروهای جهادی و مردم‌نهاد اشاره و خاطرنشان کرد: گروه های جهادی مردمی، سازمان‌های مردم‌نهاد، در مقابله با بحران ها مانند سیل، زلزله و بیماری منحوس کرونا، به یاری و کمک مردم شتافتند و همکاری های مفیدی دارند که جا دارد از آنها حمایت شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما