سه‌شنبه 14 تير 1401   01:56:16

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

برگزاری سلسله نشست‌های درس گفتار «ملاصدرا و نقش عشق و زیبایی در نظام خانواده و جامعه»

پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مرکز همکاری‌های علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی سلسله نشست‌های درس گفتار «ملاصدرا و نقش عشق و زیبایی در نظام خانواده و جامعه» را ویژه طلاب و عموم علاقه مندان برگزار می کند.

اردوی آموزشی - زیارتی طلاب استان سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس برگزار شد

رئیس اداره آموزش استان های مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با هدف ارتقای سطح علمی و مهارت های تبلیغی با محوریت «تبلیغ در مناطق محروم و آسیب پذیر» اردوی آموزشی - زیارتی طلاب حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس برگزار شد.

خدمت در دفتر تبلیغات اسلامی؛ مایه مباهات و افتخار کارکنان

معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: مایه مباهات و افتخار است که خداوند توفیق عنایت فرمود و صرف عمر ما را در مجموعه ای ارزشمند و نهادی دینی و فرهنگی همچون دفتر تبلیغات اسلامی قرار داد.

تأمین پیش نیازهای تبلیغ تخصصی سیاست اصلی میز سبک زندگی اسلامی در سال 1401 است

رئیس میز سبک زندگی اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی تأمین پیش نیازهای تبلیغ تخصصی را سیاست اصلی میز در سال 1401 بیان کرد و گفت: تمام اقدامات مراکز در حوزه آموزش، پژوهش و تبلیغ و فضای مجازی را با توجه به این سیاست قابل اجرا می دانیم.

استقبال کم نظیر مخاطبان از فرهنگ نامه سبک زندگی قرآنی

مدیر گروه فرهنگ نامه های قرآنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: فرهنگ نامه کاربردی سبک زندگی از سوی گروه فرهنگ نامه های قرآنی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تولید و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

در سندپژوهی روایات سبک زندگی مشکل جدی داریم/ اجتهاد، گمشده حوزه سبک زندگی

معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اينكه اجتهاد در روایات سبک زندگی بسیار مهم است، گفت: پافشاری در اصول به معنای اصرار بر آداب نیست و ما ضعف در این عرصه داریم در واقع در روایات و احادیث مربوط به حوزه سبک زندگی باید اجتهاد، تحلیل و تطبیق با فضا و الزامات روزِ جامعه انجام شود.

سامانه سمتا به روز رسانی شد

رئیس اداره فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: به منظور تسهیل در امور اداری مبلغان، سامانه سمتا (سامانه مدیریت تبلیغات اسلامی) با همت تیم کارشناسان اداره فناوری اطلاعات به روزرسانی گردید.

نشست مشترک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه

نشست مشترک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با حضور مدیران و دست اندرکاران اجرایی این دو نهاد برای آشنایی با فعالیت ها و ظرفیت های موجود و هم افزایی جهت پیشبرد اهداف پژوهشگاه برگزار شد.

ورود 35 نفر از خواهران طلبه به مرحله مقاله و پایان نامه نویسی در سال جاری

در مجموع ۳۵ نفر ازخواهران طلبه در مقاطع تحصیلی دو و سه مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) پس از اتمام امتحانات پایان ترم 1401 وارد مرحله مقاله و پایان نامه نویسی خواهند شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما