پنجشنبه 7 مرداد 1400   10:26:20

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی

نماینده حقوقی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در قطب تعمیق ایمان دینی از بحث و بررسی چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی کاری از اداره نشریات این معاونت خبر داد.

دعوت از دفتر تبلیغات اسلامی برای همکاری در کنگره علمی امناء الرسل

دبیر کنگره علمی امناء الرسل گفت: از مجموعه‌های پژوهشی، از جمله پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی انتظار می رود، تا در بررسی اندیشه‌ها و نظام فکری آیت الله خرسان، مقالات و آثار فاخری را برای ارائه به جامعه علمی جهان اسلام تدوین نمایند.

انتصاب مسؤول برگزاری هفتمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام والمسلمین موسی الرضا تیموری را به عنوان «مسئول برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری و هفتمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری این دفتر» منصوب کرد.

توجه توأمان اداره کل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات به امور بنیادین و تکنیکی

مدیرکل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی به تشریح چشم انداز این اداره کل پرداخت و گفت: این اداره کل در کنار امور بنیادین و مبنایی، به کارهای تکنیکی نیز توجه دارد.

قانون جذب ترویج‌کننده انسان‌محوری و آرزو‌پروری است

مسئول فرهنگی و تربیتی مرکز تخصصی آخوند خراسانی با بیان اینکه قانون جذب مسلماً عمومیت‌ ندارد و ترویج‌کننده انسان‌محوری و آرزو‌پروری است، گفت: هدف قانون جذب «دنیای بهتر» و هدف مقام جذبه الهی «رضای خداوند» است.

نقش مهم و محوری خانواده در زیست عفیفانه فرزندان / ضرورت الگوپذیری از سبک ازدواج و زندگی امیرمؤمنان(ع) و حضرت زهرا(س)

پژوهشگر عرصه سبک زندگی اسلامی با تأکید بر ضرورت الگوپذیری افراد از سبک ازدواج و زندگی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) گفت: خانواده های ناتوان و غیرالهام بخش نسبت به ارزش حجاب، علت اصلی کاهش حجاب در جامعه هستند.

بهانه های بنی اسرائیلی؛ سد راه ازدواج آسان

دبیر قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی دفتر تبلیغات اسلامی به بیان نکاتی در خصوص ازدواج آسان پرداخت و گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش سن ازدواج جوانان، بهانه‌های بنی اسرائیلی است که والدين برای هر یک از خواستگاران عنوان می‌کنند.

همایش بین المللی مهدویت در خوزستان برگزار می شود

همایش بین المللی «مهدویت» با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان، دانشگاه امیرالمومنین(ع) اهواز و پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود.

دانش‌آموختگان به گونه ای سامان‌دهی شوند که الگوی جذب جوانان به تعلیم علوم دینی قرار گیرند

رئیس موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) گفت: ساماندهی دانش آموختگان باید به گونه ای باشد که به یک الگوی مناسب در جهت جذب جوانان شیفته به تحصیل علوم دینی قرار گیرند.

کتاب «به سوی اخلاق توحیدی» منتشر شد

کتاب «به سوی اخلاق توحیدی» به همت گروه فلسفۀ اخلاق پژوهشکدۀ فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

مرکز خدمات؛ حامی اصلی شبکه تبلیغ

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: حمایت های همه جانبه مرکز خدمات اعم از بیمه، بهداشت و درمان, مسکن و... این نهاد را به یکی از حامیان اصلی شبکه تبلیغ، تبدیل کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمید محمدی: حوزه به شیوه های نوین تبلیغ توجه کند / توطئه های دشمنان در فضای مجازی برای به انحراف کشاندن جوانان

دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور با بیان اینکه امروز طلاب باید از شیوه های نوین تبلیغ بهره گیری کنند، گفت: بدون توجه به شیوه های نوین تبلیغ و بهره گیری از ابزارهای نوین نمی توان برای حوزه های علمیه آینده روشنی را متصور شد.

برگزاری دوره توانمندسازی مبلغان زندان از سوی شعبه خراسان رضوی

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دوره آموزشی توانمندسازی مبلغان زندان به همت این اداره و با همکاری اداره فرهنگی زندان مرکزی مشهد در حال برگزاری می باشد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما