يكشنبه 25 مهر 1400   19:24:51

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

امضای تفاهم‌نامه پژوهشکده الهیات و خانواده با شبکه مشاوران و روانشناسان اشراق استان اصفهان

پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور همکاری در امور پژوهشی با شبکه مشاوران و روانشاسان اشراق استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

ضرورت همکاری مستمر مراکز فرهنگی و تبلیغی در مقابله با شبهات

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به توسعه شبهات در جامعه کنونی، بر ضرورت همکاری مستمر مراکز فرهنگی و تبلیغی در این عرصه تأکید کرد و از آمادگی کامل این دفتر نسبت به همکاری در پاسخگویی به سؤالات و رفع شبهات خبر داد.

رشته های علوم انسانی سرنوشت ساز و متولی هدایت کلان جامعه هستند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که رشته های علوم انسانی تعیین کننده، سرنوشت ساز و متولی هدایت کلان جامعه هستند، گفت: تلاش خواهیم کرد تا مجری تفکرات اندیشمندان علوم انسانی - اسلامی باشیم.

جزئیاتی از مجموعه رسانه ای منوّر

آیین رونمایی از مجموعه رسانه ای منوّر اخیراَ با حضور خانواده معزز شهدا و به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

سی ام مهر، آخرین مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره بین المللی شعر حوزه (اشراق)/ انتشار فراخوان در پیشخوان برخط حوزه های علمیه و کانال اطلاع رسانی مرکز خدمات

دبیر کمیته رسانه پنجمین جشنواره بین المللی شعر حوزه(اشراق) با اشاره به مهلت ارسال آثار به این جشنواره گفت: با هماهنگی صورت گرفته از سوی این کمیته با مرکز فناوری اطلاعات حوزه های علمیه و روابط عمومی مرکز خدمات، فراخوان این دوره از جشنواره بر روی پیشخوان حوزه های علمیه و کانال اطلاع رسانی مرکز خدمات هم بارگذاری شده و در دسترس طلاب و اساتید قرار دارد.

اعلام آمادگی شعبه جنوب شرق نسبت به حمایت علمی، محتوایی و برنامه ای ۳ استان جنوب شرق کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از آمادگی این شعبه نسبت به حمایت علمی، محتوایی و برنامه ای در جمع رؤسای سازمان های استانی و شهرستانی سه استان جنوب شرق کشور خبر داد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما