يكشنبه 14 خرداد 1402   09:13:04

(مهار تورم، رشد تولید)

print

به همّت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛

شماره پنجم دوفصلنامه علمی ـ ترویجی « جامعه مهدوی» منتشر شد

  • خلاصه :پنجمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی »جامعه مهدوی« به همت پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، پنجمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی »جامعه مهدوی «مربوط به بهار و تابستان 1401 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرسhttp:jm.isca.ac.ir  نمایه گردید.
«استبعادگرایی در انتظار و مهدویت» نوشته حسین الهی‌نژاد؛ «بررسی مدل برندسازی شخصی در کتب شهید سلیمانی» به قلم جلال ریزانه و رضا باقریان؛ «وجوه معنابخشِ مقاومت در مواجهه با مداخله فکری - عملی بازیگران خارجی در توسعه افراط‌‌گرایی معاصر» اثر مختار شیخ‌حسینی از جمله مقالات این شماره است.
همچنین «قدرت متعالی در نظام سیاسی مهدوی در اندیشه آیت‌الله صافی گلپایگانی» نوشته رضا محمدزاده و رضا لک‌زایی؛ «ماهیت، مبانی و کارویژه‌‌های دولت اسلامی در جامعه منتظِر در اندیشه آیت‌‌الله صافی گلپایگانی(ره)» به قلم رضا عیسی‌نیا؛ و «کتاب‌شناسی تحلیلی «منتخب الأثر فی الامام الثّانی عَشَر» اثر محمدهادی منصوری از دیگر مطالبی می‌باشد که در این شماره منتشر شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما