سه‌شنبه 5 بهمن 1400   01:51:06

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

به همت اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی برگزار شد؛

جلسات هم اندیشی و توجیهی با رؤسا و دبیران شوراهای هماهنگی گروههای تبلیغی استان ها

  • خلاصه :سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی از برگزاری جلسات هم اندیشی و توجیهی با رؤسا و دبیران شوراهای هماهنگی گروه های تبلیغی ۲۰ استان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین مهدی کریم زاد در گفت و گویی، از برگزاری جلسات هم اندیشی و توجیهی با رؤسا و دبیران شوراهای هماهنگی گروه های تبلیغی ۲۰ استان کشور خبر داد.

وی با اشاره به جایگاه مهم شوراهای هماهنگی گروه های تبلیغی استان ها اظهار داشت: در این جلسات که با حضور رؤسا و دبیران شورای هر استان تشکیل شد، ضمن تأکید بر وظایف مهم این شورا، وضعیت گروه های تبلیغی استان بررسی شد.

سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: شناسایی آسیب های منطقه هر گروه و ارائه طرح های عملیاتی متناسب با آسیب های منطقه از جمله نکاتی بود که در این جلسات به آن پرداخته شد.

وی، شناسایی جریانات فکری و فرهنگی رایج در استان را از مهم ترین وظایف این شورا دانست و افزود: هماهنگی سرگروه های تبلیغی هر استان و انتقال تجارب آنها به یکدیگر از آثار مهم شوراهای هماهنگی تبلیغی استان ها خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین کریم زاد اظهار داشت: شوراها می توانند مرجعی برای انعکاس مشکلات و موانع فراروی تبلیغ گروهی استان خود و محلی جهت مشورت و تصمیم گیری برای حل و فصل و رفع مشکلات و موانع موجود باشند.

وی با اشاره به حمایت های مادی و معنوی دفتر تبلیغات اسلامی از گروه های تبلیغی گفت: از جمله حمایت هایی که دفتر تبلیغات اسلامی می تواند از گروه های تبلیغی داشته باشد، عبارتند از: تسهیل در تشکیل پرونده اعضای گروه، آمادگی برای برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای گروه های تبلیغی و حمایت از طرح های مسئله محور گروه های تبلیغی.

سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی  تصریح کرد: در این جلسات رؤسا و دبیران شوراهای هماهنگی گروه های تبلیغی هر استان به بیان برخی مشکلات گروه های تبلیغی پرداختند و مقرر گردید که جلسات مستمری با سرگروه های تبلیغی استان خود داشته باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما