سه‌شنبه 5 بهمن 1400   02:18:59

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

به منظور پیشخوان ظرفیت ها و فرصت ها صورت گرفت؛

بازدید تعدادی از شرکت ها و تیم ایده های مرکز اشراق از شرکت فولاد مبارکه

  • خلاصه :برخی از شرکت ها و تیم ایده های مستقر در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق از شرکت فولاد مبارکه بازدید و به ارائه توانمندی های خود در تعامل با شرکت فولاد پرداختند.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی (تبلیغ نیوز)، جواد دلاوری «معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از فعالیت های این مرکز، سامانه فرصت برابر تحت عنوان «چارسوق» است که شرایطی فراهم خواهد ساخت که همه پروژه ها و طرح های تولیدی و خدماتی فرهنگی سازمان ها و نهادها در شرایط مساوی به همه شرکت های دارای صلاحیت و تخصص فرهنگی عرضه و در قالب فرایندهای سیستمی و رسمی و بر اساس توانمندی و ظرفیت های تولیدی و خدماتی شرکت ها، مجریان لایق و درخور گزینش شوند.

وی افزود: همچنین جذب سرمایه گذار و صندوق های ریسک پذیر برای حمایت و مشارکت با شرکت های خلاق از جمله ضرورت های انکار ناپذیر است که در این مرکز به آن خواهیم پرداخت.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق یادآور شد: برخی از عرصه های قابل بهره گیری از سامانه فرصت برابر عبارتند از: «برون سپاری طرح ها و فعالیت ها»، «واگذاری تولید و ارائه خدمات فرهنگی»، «واسپاری و اسپین آف کردن خرد برندها و اجزای اجرایی سازمان ها و نهادها به شرکت های خلاق فرهنگی» و «دریافت خدمات علمی و فناوری شرکت های خلاق در حل چالش ها و مسائل سازمانی و رفع نیازهای سازمان ها».

وی اظهار داشت: در این راستا، طی هماهنگی هایی که از سوی حجت الاسلام والمسلمین قطبی «مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» با شرکت فولاد مبارکه صورت گرفت، 26 نفر در قالب 12 شرکت ها و تیم ایده مستقر در این مرکز از شرکت فولاد بازدید کردند.

دلاوری گفت: پس از بازدید، در جریان جلسه با دکتر نباتی نژاد «مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه» هر یک از شرکت ها و تیم های مرکز، به ارائه توضیحاتی در خصوص توانمندی ها و اقداماتی که در تعامل با شرکت فولاد مبارکه قادر به انجام آن هستند، پرداختند.

وی تصریح کرد: در ادامه این جلسه، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه سپاهان ضمن ابراز خرسندی از ایده های ارائه شده، جمع آوری مکتوب ایده های ارائه شده را خواستار شد.

معاون پشتیبانی و فناوری فرهنگی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق افزود: ان شاءالله با برگزاری جلساتی که در آینده با حضور دیگر شرکت ها و تیم های این مرکز با شرکت فولاد برگزار خواهد شد، پس از جمع آوری ایده های مطرح شده و برآورد هزینه های مربوطه، ایده ها در کمیته فرهنگی این شرکت، ارائه و نسبت به انجام اقدامات لازم تصمیم گیری خواهد شد.

وی افزود: نهایتاً طی یک توافق نامه بین مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و شرکت فولاد مبارکه، اقدامات مورد نیاز انجام می گیرد.

دلاوری در پایان یادآور شد: از مزایای این بازدید، آشنایی شرکت ها و تیم های مستقر در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با شرکت فولاد به عنوان یکی از معروف ترین برندهای ایران و خاورمیانه بود که در جریان فرآیند کار این شرکت با جدیدترین فناوری های کشور قرار گرفتند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما