پنجشنبه 11 آذر 1400   00:58:34

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

انتصاب رییس دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان «عضو گروه گسترش و برنامه ریزی مراکز و مؤسسه های آموزشی و پژوهشی خاص»

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» را «عضو گروه گسترش و برنامه ریزی مراکز و مؤسسه های آموزشی و پژوهشی خاص» منصوب کرد.

کتاب «حدیث سهر» منتشر شد

کتاب «حدیث سهر (نکات ناب و خاطرات شنیدنی از عارفان، حکیمان و اندیشمندان)» به کوشش وحید واحدجوان به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

جلسه نقد کتاب «دعا و سلامت» برگزار شد

جلسه نقد کتاب «دعا و سلامت» به همت اداره کل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری میز تخصصی تعمیق ایمان و باورهای دینی و با حضور محمدمهدی احمدی فراز «نویسنده این کتاب» برگزار شد.

تهیه و انتشار نرم افزار «شمس الضحی»

نرم افزار «شمس الضحی» شامل رویداد‌های تقویمی و برنامه‌ های پیشنهادی با همکاری مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور تهیه و انتشار یافت.

کارگاه آموزشی «فن خطابه» برگزار شد

کارگاه آموزشی «فن خطابه» به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری مرکز آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در شهرستان زابل برگزار شد.

جلسات آموزشی ویژه خانواده طلاب و فعالان فرهنگی برگزار می شود

رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف دانش و مهارت افزایی ویژه خانواده طلاب و فعالان فرهنگی، جلسات آموزشی توسط مبلغان تخصصی این دفتر برگزار خواهد شد.

شماره پنجم دوفصلنامه علمی ـ ترویجی «مدیریت دانش اسلامی» منتشر شد

پنجمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی مدیریت دانش اسلامی به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر و بر روی سامانه نشریه به آدرس http: jikm.isca.ac.ir نمایه گردید.

قوت پیدا کردن و کسب تجربه؛ لازمه انتشار محتوا در فضای مجازی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در خصوص انتشار محتوا در فضای مجازی گفت: در خصوص بارگذاری محتوا در فضای مجازی نیز پیشنهاد می شود که پس از قوت پیدا کردن و کسب تجربه در این فضا، جهت دار تر و با تدوین قبلی در جهت پر کردن پازل های فکری جامعه این حرکت دنبال شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما