پنجشنبه 7 مرداد 1400   10:11:22

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

پرداختن به تاریخ شفاهی در کنار جمع آوری اسناد حوزوی ضروری است

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: شایسته است مرکز اسناد حوزه های علمیه در کنار فعالیت های ارزشمند خود به تاریخ شفاهی روحانیت که در شکل گیری انقلاب اسلامی و قبل از آن مؤثر بودند نیز بپردازد.

چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی

نماینده حقوقی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در قطب تعمیق ایمان دینی از بحث و بررسی چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی کاری از اداره نشریات این معاونت خبر داد.

«جلب مشارکت مردمی» امری مهم در پیشرفت فعالیت های فرهنگی است

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه «جلب مشارکت مردمی» امری مهم در پیشرفت فعالیت های فرهنگی است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال بختیاری برای بسترسازی فعالیت گروه های تبلیغی، نهادهای استانی را پای کار بیاورد.

دعوت از دفتر تبلیغات اسلامی برای همکاری در کنگره علمی امناء الرسل

دبیر کنگره علمی امناء الرسل گفت: از مجموعه‌های پژوهشی، از جمله پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی انتظار می رود، تا در بررسی اندیشه‌ها و نظام فکری آیت الله خرسان، مقالات و آثار فاخری را برای ارائه به جامعه علمی جهان اسلام تدوین نمایند.

انتصاب مسؤول برگزاری هفتمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام والمسلمین موسی الرضا تیموری را به عنوان «مسئول برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری و هفتمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری این دفتر» منصوب کرد.

مواجهه خانواده‌های ایرانی با ۳ بحران/ مشکلاتی که «انتخاب ناآگاهانه» می‌آفریند

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: خانواده ها در ایران به ویژه در شهرهای بزرگ با سه بحران مواجه هستندکه باید برای رفع آنها برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت تعریف شود.

توجه توأمان اداره کل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات به امور بنیادین و تکنیکی

مدیرکل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی به تشریح چشم انداز این اداره کل پرداخت و گفت: این اداره کل در کنار امور بنیادین و مبنایی، به کارهای تکنیکی نیز توجه دارد.

ضرورت تدوین برنامه های دقیق برای مؤثر واقع شدن کارهای تبلیغی

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: برای مؤثر واقع شدن فعالیت های تبلیغی تحت نظارت مختلف سازمان ها و نهادهای کشور بهترین راهکار این است که یک الزامی در جهت هم افزایی و هماهنگی بین نهادها صورت گیرد.

قانون جذب ترویج‌کننده انسان‌محوری و آرزو‌پروری است

مسئول فرهنگی و تربیتی مرکز تخصصی آخوند خراسانی با بیان اینکه قانون جذب مسلماً عمومیت‌ ندارد و ترویج‌کننده انسان‌محوری و آرزو‌پروری است، گفت: هدف قانون جذب «دنیای بهتر» و هدف مقام جذبه الهی «رضای خداوند» است.

نقش مهم و محوری خانواده در زیست عفیفانه فرزندان / ضرورت الگوپذیری از سبک ازدواج و زندگی امیرمؤمنان(ع) و حضرت زهرا(س)

پژوهشگر عرصه سبک زندگی اسلامی با تأکید بر ضرورت الگوپذیری افراد از سبک ازدواج و زندگی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) گفت: خانواده های ناتوان و غیرالهام بخش نسبت به ارزش حجاب، علت اصلی کاهش حجاب در جامعه هستند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما