شنبه 27 شهريور 1400   21:52:43

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

مجموعه دو جلدی «فلسفه دین» منتشر شد

مجموعه دو جلدی «فلسفه دین (وحی، مکاشفه و تجربه دینی) و (چیستی دین و معرفت دینی)» نوشته یحیی کبیر به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

فضای گفت وگو میان نخبگان فضای مجازی و نخبگان حوزه ایجاد شود

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به ضرورت تقسیم کار نهادهای حوزوی در عرصه فضای مجازی گفت: بسیاری از ابهامات فضای مجازی بدلیل نبود فضای گفت وگویی میان نخبگان فضای مجازی و نخبگان حوزه است.

انتشار کتاب «چالش‌های کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در تحقق عدالت سیاسی؛ راهبردها و راهکارها»

کتاب «چالش‌های کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در تحقق عدالت سیاسی؛ راهبردها و راهکارها» به همت انتشارات دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد.

فعالیت های فرهنگی و تبلیغی مسأله محور باشند

مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی تبلیغی گفت: اگر بخواهیم فعالیت های فرهنگی قابل ارزیابی و تأثیرسنجی داشته باشیم، باید این فعالیت ها نقطه محور و مسأله محور باشند.

واکاوی حوادث ایام حضور مسلم ‌بن عقیل در کوفه

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: واکاوی حوادث ایام حضور مسلم ‌بن عقیل در کوفه به عنوان سفیر امام حسین(ع) نقش مهمی در تحلیل آن‌چه در کوفه گذشت و چرایی بازماندن کوفیان از یاری امام(ع) دارد.

دستاوردهای مقاومت در مسیر تحقق تمدن اسلامی

رئیس مؤسسه فتوح اندیشه با بیان اینکه مقاومت عامل ایجاد اقتدار و تحقق استقلال و آزادی است، گفت: بدون اقتدار و استقلال تمدن سازی ممکن نخواهد بود.

تلاش دانشگاه باقرالعلوم(ع) بر ارائه رشته های دانشگاهی مورد نیاز جامعه اسلامی

رییس دانشگاه باقرالعلوم(ع) بر تلاش این دانشگاه مبنی بر راه اندازی رشته های بر زمین مانده و مورد نیاز جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: درخواست های متعددی از کشورهای مختلف دریافت می شود که نسبت به تحصیل در دانشگاه باقرالعلوم(ع) ابراز علاقه می کنند.

فلسفه اسلامی گرفتار بحران عدم حضور است / امتداد اجتماعی چشم‌اندازهای الهیاتی

استاد دانشگاه اصفهان با بیان اینکه فلسفه اسلامی گرفتار بحران عدم حضور اجتماعی و کارکردگرایی است، گفت: فلسفه به ما تعلیم می‌دهد که باید فرایندهای تقابلی و تعاملی را در مواجهه با مدرنیسم و پست‌مدرنیسم پیگیری کنیم.

نشست‌های مشترک قطب تعمیق باور دینی و قطب اخلاق با موضوع «معنویت» برگزار شد

نشست‌های مشترک میان قطب تعمیق باور دینی و مقابله با جریان ها و فرق انحرافی و قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی برگزار و نهایت بنا شد حوزه معنویت اسلامی با دو مصوبۀ «بسته اولیه اقدامات» و «تشکیل کارگروه معنویت اسلامی ذیل قطب تعمیق» پیگیری شود.

تحلیل آیاتی که امام حسین(ع) در نهضت عاشورا تلاوت فرمودند

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تحلیل رویکرد قرآنی امام حسین(ع) در واقعه عاشورا پرداخت و گفت: ایشان با تلاوت آیات مختلف، انبوهی از مضامین و دلالت‌ها که دلالت‌های سیاسی آن نیز پررنگ است، به مخاطب منتقل می سازند.

گروه های جهادی تبلیغی تا پای جان در خدمت مردم

مدیر گروه جهادی تبلیغی حامیان ولایت گفت: با توجه به ورود موج پنجم شیوع کرونا در کشور، گروه جهادی تبلیغی حامیان ولایت تمام تلاش و امکانات خود را در خدمت مردم قرار داد و تا پایان ریشه کن شدن این ویروس منحوس در خدمت مردم می باشد.

استاد واعظی در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: لزوم نگاه حمایتی در عرصه فرهنگ/ به ظرفیت های عظیم و نهفته فرهنگی و هنری حوزه علمیه توجه شود

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با تأکید بر توجه به بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه فرهنگ گفت: به ظرفیت های عظیم و نهفته فرهنگی و هنری حوزه علمیه توجه شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما