شنبه 31 ارديبهشت 1401   01:25:19

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

خوف و حزن نداشتن، از ویژگی های شهداست

حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد گفت: ایستادگی، حزن نداشتن و عدم تبدل از ویژگی های شهدا و کسانی است که با شهیدان همراه بوده اند.

آیت الله حیدری ایلام را نگه داشت/ شهید صالحی طلبه ای بود که برای حفظ تنگه ای قطعه قطعه شد

تفویضی گفت: مرحوم آیت الله حیدری ایلامی گزارشی از مناطق مرزی ایلام تهیه کردند که مبنایی برای گزارش ایران از وضعیت مرزهای غربی این کشور در سازمان ملل متحد در دوران جنگ تحمیلی قرار گرفت.

مسئله محوری؛ اساس مجموعه نشر دفتر تبلیغات اسلامی

رییس مؤسسه بوستان کتاب و مدیر نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مبنای مجموعه نشر دفتر تبلیغات اسلامی بر اساس مسئله محوری است، یعنی ما به دنبال پر کردن خلأهای پژوهشی و پاسخ دادن به پرسش‌ها و مسائلی هستیم که واقعاً بتوانند گرهی از مشکلات جامعه را حل کنند.

مرز آزادی انسان در جامعه را قانون مشخص می‌کند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه قواعد و قوانین، کارکردهای بسیاری در حیات انسانی دارد، گفت: در واقع قوانین، کارکردهای بسیاری در حیات انسانی دارد. یکی از آن‌ها این است که مرز آزادی هر فردی را مشخص کند، اینکه انسان‌ها تا چه حدی می‌توانند به صورت رها عمل کنند تا آنجا که دیگر نمی‌توانند پیش روند.

راهکارهای افزایش ارتباطات بین الملل پژوهشگاه

رئیس نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در قم به همراه جمعی از مسئولان ضمن بازدید از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تبادل نظر با مسئولان پژوهشگاه پرداختند.

کتاب «قاعده تقیه» منتشر شد

کتاب «قاعده تقیه» اثر سیدمجتبی نورمفیدی و تنظیم و تدوین حجت منگنه چی به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

همایش «وعّاظ عرصه دفاع مقدس» برگزار می شود

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همایش «وعّاظ عرصه دفاع مقدس» را برگزار می نماید.

لزوم استفاده از زبان تمدنیِ بین المللی مشترک در بین کشورهای اسلامی

استادیار دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: باید بپذیریم به علت گستردگی کنونی تمدن اسلامی دیگر نمی توان گفت زبان عربی زبان تمدنی اسلام است و لازم است زبانی بین المللی در تمدن اسلامی تعریف شده و در کشورهای اسلامی آموزش داده شود.

کارگاه اصول و فنون مداحی و مقتل خوانی در حوزه علمیه خواهران برگزار شد

اداره اعزام و توانمند سازی مبلغات استان تهران از ترویج آموزه های دینی و افزایش توانمندی علمی و مهارتی مبلغات در دوره آموزشی اصول و فنون مداحی و مقتل خوانی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی خبر داد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما