دوشنبه 31 ارديبهشت 1403   16:34:18

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

آرشیو

پیام تسلیت رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در پی شهادت حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی و همراهانشان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با صدور پیامی در پی شهادت حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی و هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد حامل ایشان تصریح کرد: فرزند حوزه و ذریّه خدوم آل طه با نثار جان خویش و همکاران همراهش در راه خدمت به ملّت شریف و آبادانی کشور، دِین خویش را به نظام و انقلاب و اسلام ادا کرد.

مجاهدت های خاموش دفتر تبلیغات اسلامی در منطقه جای تقدیر و تشکر دارد

امام جمعه شهرستان ایرانشهر در جلسه مشترک با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: با توجه به ماموریت های مختلفی که برای دفتر تبلیغات اسلامی تعریف شده و نیاز های گسترده ای که در حوزه فرهنگی و تبلیغی در استان به ویژه شهرستان ایرانشهر تحقق یافته است لذا این مجاهدت های خاموش جای خداقوت و تشکر دارد.

محبت و مهرورزی بهترین شیوه دعوت به نماز است

نشست تخصصی آموزشی مسئولین دفاتر، روحانیون و ائمه جماعات سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان و ادارات تابعه با عنوان در سایه سار نماز با موضوعات آسیب شناسی موانع نماز، عوامل جذب نمازگزار و روش های تبلیغ در ادارات برگزار شد.

تبلیغ دینی، بیانگر حقایق است

همایش تقدیر از اساتید مراکز علوم اسلامی خواهران استان خوزستان با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان در سالن اجتماعان این نمایندگی برگزار شد.

پذیرفته شدن مقاله رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن درسومین همایش بین المللی اربعین در کشور عراق

مقاله رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن و عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و ارائه مقاله درسومین همایش بین المللی اربعین در کشور عراق با موضوع نقش اربعین حسینی در نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی پذیرفته شد.

«دوره‌ های مجازی بهاره» به صورت مجازی برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره‌ های مجازی بهاره با موضوعات کاربردی و مورد نیاز مبلغان را به صورت مجازی، آفلاین برگزار می نماید.

اعزام بیش از 11500 مبلغ در ماه مبارک رمضان/ استقبال بی نظیر «تبلیغ اولی‌ها»

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: در ماه مبارک رمضان سال جاری بیش از 11500 مبلغ به صورت فردی و گروهی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم جهت نشر معارف دینی و ارزش های انقلاب به نقاط مختلف کشور اعزام شدند.

رسالت معظم، ارزشمند و اصلی دفتر تبلیغات اسلامی، مبلغ سازی است

امام جمعه اصفهان دفتر تبلیغات اسلامی را ارگانی مبلغ ساز عنوان کرد و گفت: توزیع مبلغ با سازمان تبلیغات اسلامی است و اصل کار این است که دفتر تبلیغات اسلامی مبلغ سازی کند و ریشه اول مبلغ سازی نیز آن است که اصول اعتقادی مبلغین قوی باشد.

کارگاه حضوری «رشد تفکر و خلاقیت برای کودکان»

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری موسسه چیستا، کارگاه حضوری «رشد تفکر و خلاقیت برای کودکان» را برگزار می‌کند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما