يكشنبه 16 بهمن 1401   13:41:03

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

تولید 30 کلیپ و 100 عکس نوشته در نمایندگی خوزستان

سرپرست اداره فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان بیان داشت: یکی از سیاست های مهم دفتر در تبلیغ، حرکت به اعزام های تخصصی است، در این زمینه نمایندگی خوزستان نیز فعالیت خود را آغاز کرد و با دریافت رزومه های علمی، مهارتی و سابقه کار مرتبط با تخصص ها، روند پذیرش مبلغان متخصص را دنبال نمود.

گفتمان انقلاب اسلامی ریشه در متن و بطن اسلام دارد

آنچه در ادامه می خوانید، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در مراسم زیارت عاشورای کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در دهه فجر سال 96 است که به بهانه دهه مبارک فجر به بازخوانی آن می پردازیم.

تعامل مرکز ملی پاسخگویی با معاونت فرهنگی وزارت علوم

در جلسه «رئیس اداره برنامه ریزی و پشتیبانی مرکز ملی پاسخگویی» با دکتر عبدالحسین کلانتری «معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ، تحقیقات و فن آوری» و مدیران معاونت فرهنگی این وزارتخانه، راه های تعامل و همکاری فی ما بین بررسی گردید.

تشریح رویداد تانا در جمع خبرنگاران/ هدف رویداد تانا؛ خلق ارزش مشترک بین نهادهای اجرایی و شرکت‌های دانش بنیان

مدیر عامل خانه خلاق و نوآوری اشراق گفت: مجموعه اهداف اصلی رویداد تانا خلق ارزش مشترک بین نهادهای اجرایی استان و شرکت‌های دانش بنیان است.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی در مجلس

نمایشگاه دستاوردهای مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی در مجلس شورای اسلامی با شعار امتداد مسئله محوری در چرخه حکمرانی و با حضور جمعی از نمایندگان و روسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

برگزاری نشست رضایت جنسی همسران در پرتو تعالیم اسلام

نشست رضایت جنسی همسران در پرتو تعالیم اسلام از سلسله نشست‌های تخصصی هفته پژوهش و فناوری پژوهشکده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و دبیرخانه چهارمین جشنواره کتاب سال سبک زندگی بصورت مجازی برگزار شد.

در هفته پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی چه گذشت؟

رئیس اداره امور پژوهشی اداره کل پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در گزارشی از برگزاری بیش از ۳۰ نشست، هم اندیشی،کرسی ترویجی، کارگاه آموزشی و… در هفته پژوهش و فناوری این دفتر خبر داد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما