دوشنبه 31 ارديبهشت 1403   15:56:39

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

امام جمعه ایرانشهر:

مجاهدت های خاموش دفتر تبلیغات اسلامی در منطقه جای تقدیر و تشکر دارد

  • خلاصه :امام جمعه شهرستان ایرانشهر در جلسه مشترک با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: با توجه به ماموریت های مختلفی که برای دفتر تبلیغات اسلامی تعریف شده و نیاز های گسترده ای که در حوزه فرهنگی و تبلیغی در استان به ویژه شهرستان ایرانشهر تحقق یافته است لذا این مجاهدت های خاموش جای خداقوت و تشکر دارد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، نخستین نشست مشترک سال جدید حجت الاسلام والمسلمین بامری رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق و حجت الاسلام والمسلمین بزمانی امام جمعه شهرستان ایرانشهر به میزبانی دفتر امام جمعه و با حضور جمعی از کارکنان و روسای ادارات شعبه جنوب شرق برگزار شد.

امام جمعه شهرستان ایرانشهر در این نشست ضمن تشکر از خدمات دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: مجاهدت های خاموش دفتر با توجه به ماموریت های مختلفی که برایش تعریف شده و نیاز های گسترده ای که در حوزه فرهنگی و تبلیغی در استان به ویژه شهرستان ایرانشهر تحقق یافته است جای خداقوت و تشکر دارد.

وی در ادامه ضمن تشکر از خدمات ارائه شده در دوره جدید بیان داشت: با توجه به تنوع خدمتی که دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه جنوب شرق دارد باید به گوش مردم و جامعه رسانده شود و مردم و مخاطبان مطلع شوند و به نظر من ارائه خدمات شما به صورت غریبانه و مظلومانه است لذا  کارهای بسیار سنگین و بزرگی که در مدت حضور شما تحقق یافته باید در جمع مخاطبان بیان شود.
حجت الاسلام والمسلمین بزمانی گفت: مجاهدت های که در حال انجام است به جهت اخلاص و انجام مأموریت های کاری مناسب هست اما بازتاب دادن آنها تحقق در اهداف بسیار مهم است و در حوزه کار فرهنگی و تبلیغی این موضوع را باید بسیار دقت نمود.
امام جمعه ایرانشهر افزود: نیازسنجی در ابتدای سال کاری بسیار مهم است و علاوه بر آنچه در طرح ها و برنامه های خود دارید این نیاز سنجی را از موسسات و مردم و گروه های تبلیغی داشته باشید و در برنامه هایتان گنجانده شوند.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم قرارگاه فرهنگی در شهرستان ایرانشهر با کمک دفترتبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق ان شا الله در سال 1403 تقویت شود و تحول مثبتی درحوزه فرهنگی و مساجد شهرستان ایرانشهر ایجاد شود.
در ابتدای این نشست نیز حجت الاسلام والمسلمین بامری ضمن تشکر از حمایت های امام جمعه ایرانشهر از دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور به بیان گزارش فعالیت های آموزشی و تبلیغی صورت گرفته در سال 1402 و برنامه ریزی های انجام شده در حوزه‌های فرهنگی و تبلیغی ویژه سال جدید پرداخت.
وی در ادامه از تشکیل 17 گروه تبلیغی، برگزاری اردو های آموزشی، اعزام ها و دوره های آموزشی برگزار شده در مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان و منطقه جنوب شرق گزارشی ارائه و به ساماندهی صورت گرفته در امور پشتیبانی نیز اشاراتی را داشت .
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما