پنجشنبه 7 مرداد 1400   11:31:09

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

در گفت‌وگویی تبیین شد؛

توجه توأمان اداره کل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات به امور بنیادین و تکنیکی

  • خلاصه :مدیرکل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی به تشریح چشم انداز این اداره کل پرداخت و گفت: این اداره کل در کنار امور بنیادین و مبنایی، به کارهای تکنیکی نیز توجه دارد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، کریم ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما به تشریح چشم انداز اداره کل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی پرداخت و با بیان اینکه خریداری سامانه «BPMS» از نخستین دستاوردهای این اداره کل است، اظهار داشت: BPMS سامانه ای است که با جدیدترین زبان فرایندی در دنیا به مقوله فرایندها توسعه و بهبود می بخشد.

وی ادامه داد: ملزم شده ایم تا مطابق سامانه BPMS ، محتوای فرایندهای دفتر تبلیغات اسلامی را تعریف کنیم و به عبارت دیگر این سامانه ما را بر آن داشته است تا فرایندهای موجود در این دفتر را با جدیدترین زبان فرایندی نوشته، بهبود بخشیده و توسعه دهیم.

مدیرکل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به روند اولویت بندی مسائل برای پیاده سازی در سامانه BPMS در قالب کارگروه های تخصصی تصریح کرد: نخستین اولویت ما در این زمینه، برگزاری نشست ها و کرسی های نظریه پردازی بود که محتوایش در بستر BPMN2 آماده شده و در اختیار دوستان در اداره فناوری اطلاعات قرار گرفته است تا پیاده سازی شود.

وی با اشاره به نهایی شدن محتوای فرایند ستادی «درخواست تدوین و توسعه نرم افزار» افزود: نهایی سازی محتوای «فرایند جذب» در دفتر تبلیغات اسلامی به منظور شفاف سازی و صرفه جویی در هزینه ها نیز در دستور کار قرار دارد.

ابراهیمی با بیان اینکه ما در اداره کل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی در کنار کارهای بنیادین و مبنایی به کارهای تکنیکی نیز توجه داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم با فعالیت های خود بتوانیم در حوزه فرایندهای دفتر تبلیغات اسلامی جهشی را ایجاد کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما