نمایشگاه کتاب ارومیه
1397/6/21 چهارشنبه حضور فعال بوستان کتاب در شانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی آذربایجان غربی موسسه بوستان کتاب با 300 عنوان اثر در نمایشگاه کتاب استانی آذربایجان غربی، حضوری پررنگ و متفاوت از هر سال دارد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، این نمایشگاه شانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی آذربایجانغربی است که موسسه بوستان کتاب، متفاوت با سنوات گذشته و حتی پررنگ تر، در آن حضور دارد.
در این نمایشگاه علاوه بر فروش آثار بوستان کتاب که حدود 200 عنوان می باشد، بیش از 100 عنوان از آثار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی عرضه می گردد که تمایز و تفاوت این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های قبل می باشد و انتظار می رود با استقبال گسترده تر مردم مواجه شود.
نمایشگاه مذکور از 20 تا 25 شهریور، به مدت 6 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های ارومیه دایر است و کتاب دوستان و علاقه مندان به مطالعه می توانند در ساعات 9 تا 12 و 16 تا 20 از نمایشگاه مذکور بازدید و کتاب های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
مبلغ 450 میلیون تومان یارانه بن خرید کتاب برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده که علاوه بر تخفیف 20درصدی کارت های خرید کتاب که توسط بانک عامل مستقر در نمایشگاه توزیع می شود، ناشران نیز آثار خود را با 20درصد تخفیف عرضه می کنند؛ لذا کلیه آثار با تخفیف حداقل 40درصد برای کتب دوستان لحاظ می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» برگزار شد
نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» با حضور نماینده‌ مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برگزار شد.

تقدیر و تشکر معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری از فعالیت های دفتر تهران
جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی «معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری» و حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ‌الاسلامی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران» برگزار شد.

کارگاه آموزشی «اتهامات سلفیت بر علیه مذاهب اسلامی» برگزار شد
به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور کارگاه آموزشی با موضوع «اتهامات سلفیت علیه مذاهب اسلامی» در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» منتشر شد
رئیس اداره پژوهش اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» خبر داد.

نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» بر‌گزار شد
نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» به همت موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه بر‌گزار شد.

معرفی آثار منتشر شده علامه طباطبایی در بوستان کتاب
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مؤسسه بوستان کتاب آثار منتشر شده علامه طباطبایی در این مؤسسه را معرفی کرد.

کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» منتشر شد
کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» به همت پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

حضور آثار رسانه ای دفتر تبلیغات اسلامی در جشنواره های داخلی و بین المللی
رییس اداره اطلاع رسانی و فعالیت های رسانه ای معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از راهیابی تولیدات رسانه ای این اداره به جشنواره های معتبر داخلی و بین المللی خبر داد.

حضور مبلغان شعبه خراسان رضوی در ایستگاه‌های استقبال از زائران پیاده امام رضا(ع)
مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی همزمان با ایام شهادت امام رضا(ع) و حرکت کاروان‌های پیاده زائران رضوی به مشهد مقدس، به ارائه خدمات فرهنگی - تبلیغی پرداختند.

هشتمین جلسه کمیته نمایشگاهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد
هشتمین جلسه کمیته نمایشگاهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه بررسی برنامه‌ کمیته‌های مربوطه برگزار شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما