پژوهان
1397/6/21 چهارشنبه رئيس اداره فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي خبر داد اجراي طرح «شعور حسيني» در قالب کتابخوان همراه پژوهان رئيس اداره فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي با اشاره به اجراي طرح «شعور حسيني» گفت: اين اداره همزمان با فرارسيدن ايام محرم، روزانه يک کتاب را با موضوع سيره زندگاني امام حسين(ع) در قالب کتابخوان همراه پژوهان معرفي ميکند. 
به گزارش روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي، محمد پهلواني در گفت و گويي ضمن معرفي طرح «شعور حسيني» با شعار «حسين را بشناسيم و بشناسانيم» اظهار داشت: همزمان با فرا رسيدن ايام محرم، روزانه يک کتاب با موضوعيت آشنايي با سيره و سبک زندگي امام حسين(ع) و ياران ايشان به مخاطبان از سوي اين اداره در قالب کتابخوان همراه پژوهان معرفي مي شود.
وي تصريح کرد: علاقهمندان براي استفاده از اين طرح ميتوانند نسخه اندرويدي يا ويندوزي(دسکتاپ) اپليکيشن پژوهان را از آدرس http://pajoohaan.ir/apps  دانلود و نصب نموده و روزانه کتاب هاي معرفي شده در سايت را تا اربعين حسيني تهيه و در کتابخوان پژوهان مطالعه نمايند و نکته، نظرات و بينش خود را نسبت به امام حسين(ع) در شبکه هاي اجتماعي شان با هشتگ #شعور_حسيني مطرح کنند.
رئيس اداره فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي خاطرنشان کرد: اجراي اين طرح، با هدف ارائه آثار فاخر مذهبي و معرفتي و آشنايي کاربران و علاقمندان با سيره زندگي امام حسين(ع) و ياران با وفاي ايشان و نهضت حسيني در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي وابسته به دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم انجام ميگيرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

هدف اصلی همایش تصوف، نگاه علمی و انتقادی است/ لزوم همفکری جمعی حوزویان برای مقابله با جریان های انحرافی
رئیس قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به لزوم همفکری جمعی حوزویان برای مقابله با جریان های انحرافی، از برگزاری همایش تصوف شاخصه ها و نقد ها در مهرماه سال جاری خبر داد.

چهره سازی چهره‌آرائی، حیله صوفیه برای ترویج خود/ روایت امام صادق(ع) در دشمن دانستن صوفیان
مرجع عالیقدر شیعه با تصریح بر باطل بودن عقاید صوفیانه گفت: یکی از حیله های صوفیان برای ترویج عقاید خود، چهره سازی و سرقت روایات به نام بزرگان خود بوده است.

پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي به مدنيت ديني ايراني بر مي گردد
نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي را مدنيت ديني ايراني عنوان کرد و گفت: پشتوانه آن مکتب ديني مدني اسلام است.

توسعه علوم و معارف قرآن کريم پس از انقلاب اسلامي تبيين شد
عضو هيأت علمي دانشگاه تهران گفت: اگر ما به پيشينه علوم قرآني توجه کنيم، کارهاي حوزه علميه بعد از انقلاب در حوزه علوم قرآني افتخار آميز است.

نشست «ولايت فقيه و امامت و رهبري» برگزار شد
رييس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي در تبيين ولايت فقيه در ديدگاه امام خميني(ره) گفت: در ديدگاه امام راحل، رهبري و تشکيل دولت دو عنصر متفاوت است که رهبري انتصابي و دولت انتخابي و مبتني بر رأي مردم است.

نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» برگزار شد
نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» از سلسله نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

تضمين آزادي در قانون اساسي/ آزادي معقول مهمترين هديه دين به يک ملت
در نشست «انقلاب اسلامي و آزادي» ضمن تشريح مباني ديني و قانوني آزادي در انقلاب اسلامي، ارائه دهندگان به تبيين ظرفيت ها، چالش ها، راهبردها و نمونه هاي آزادي در انقلاب اسلامي پرداختند.

شماره 162 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد
يکصد و شصت و دومين شماره ماهنامه سنجاقک ويژه شهريورماه 97 منتشر شد.

شماره 342 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد
سيصد و چهل و دومين شماره ماهنامه «سلام بچه ها»، ويژه شهريورماه 97 به چاپ رسيد.

نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» برگزار مي شود
رئيس اداره فرهنگي و تبليغي و آموزشهاي کاربردي نمايندگي تهران از برگزاري نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» در مراکز حوزوي تهران به همت اين دفتر خبر داد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما