بنکدار
1395/10/9 پنجشنبه فیلمساز و هنرمند کشور: در ساخت مستند «ابوالفضل نیستان» خلاقیت هایی دیده می شود یک هنرمند و فیلمساز گفت: با همه نقد هایی که به فیلم مستند «ابوالفضل نیستان» می شود اما در این کار خلاقیت هایی نیز به چشم می خورد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مهدی بنکدار که به عنوان یکی از منتقدین در جلسه نقد و بررسی فیلم مستند«ابوالفضل نیستان» در سالن جلسات مرکز فرهنگی و هنری دفتر تبلیغات اسلامی حضور داشت، گفت: با همه نقد هایی که به این فیلم وجود دارد اما در این کار خلاقیت هایی نیز به چشم می خورد.
وی افزود: تم حسرتی که در داستان استفاده شده به نو آوری منجر می شود و قصه را روایت می کند.
این منتقد سینما عنوان کرد: در داستان فیلم به شخصیت ابوالفضل خواهرزاده شهید و کسی که متحول شده است کم تر پرداخته شده که کارگردان برای این موضوع دلایل خاص خود را دارد.
وی با بیان اینکه مادر شهید ما را درگیر داستان و غم موجود در آن می کند، تصریح کرد: آشفتگی های موجود در روایت داستان موجب شده تا نسبت های افراد با یکدیگر به خوبی عنوان نشود.
وی گفت: گرفتن جایزه شهید آوینی در بخش مستند نیمه بلند جشنواره حقیقت این فیلم نباید در نقد های ما نسبت به آن تأثیر بگذارد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

کرسی ترویجی «اصول و روش های پاسخگویی به شبهات اعتقادی از منظر معصومان» برگزار شد
پژوهشگر حوزوی گفت: یاران ائمه اطهار(ع) اصول را از اهل بیت(ع) می آموختند و خود روش پاسخ گویی به پرسش ها و شبهات را کشف می کردند.

نشست علمی «نقش انگیزه و محتوا در حلیت و حرمت هنر» برگزار شد
نشست علمی «نقش انگیزه و محتوا در حلیت و حرمت هنر» با به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

از مجلات برتر دفتر تبلیغات اسلامی تجلیل شد
مراسم «تجلیل از مجلات برتر دفتر تبلیغات اسلامی» در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

کتابخانه مجلات راه اندازی شود
سردبیر مجله آینه پژوهش با تاکید بر راه اندازی کتابخانه مجلات گفت: کتابخانه مجلات راه اندازی شود تا فضلا آنها را بخوانند و افق های تازه دنیای معاصر را بدانند.

ساحت های تعاملی هنر و پژوهش
رییس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: کیفیت، تأثیرگذاری و جریان ساز بودن آثار هنری به ارتباط وسیع شان با پژوهش در ارتباط است. 

اهمیت مجلات بیش از کتاب ها است
معاون پژوهشی دانشگاه باقرالعلوم(ع) ضمن تأکید بر اهمیت مجلات گفت: اهمیت مجلات بیش از کتاب ها است چرا که مجلات محل ظهور و ابداع محققین است بلکه باعث ایجاد خلاقیت ذهنی و ابداع نظریه جدید می شوئ و حلقه وصل علمی در سطح بین المللی در سطح جهانی است.

مجلات عربی و انگلیسی در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی راه اندازی می شود
معاون پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: تا پایان سال جاری، اولین مجله عربی در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر می شود و مجله انگلیسی نیز در سال آینده منتشر خواهد شد.

تشریح برنامه نشست‌های علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در هفته پژوهش
کرسی ها و نشست های علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در حاشیه سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در هفته پژوهش برگزار می‌شود. 

برنامه های سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی
مسوول سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، برنامه های این نمایشگاه در مرکز همایش های غدیر را تشریح کرد.

مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد
مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی با حضور پژوهشگران و طلاب برگزار شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما