روستاآزاد
1397/6/21 چهارشنبه معاون فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي:  منبر و تبليغ محکمترين سنگر اميدبخشي به جامعه است معاون فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با اشاره به هدف گيري دشمن بر روي کاهش اميد در جامعه گفت: محکمترين سنگر که مي تواند اميدبخشي را به مردم تزريق کند، صحنه منبر و تبليغ است.
به گزارش روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي، حجت الاسلام والمسلمين سعيد روستا آزاد در گردهمايي نخبگان تبليغي فعال در عرصه تعميق ايمان و باورهاي ديني و جمعي از مبلغان نخبه که در پژوهشگاه علوم و فرهنک اسلامي برگزار شد، با بيان اين که تمام برنامه ريزي هاي دشمن به اين سمت است که مردم از نظام جمهوري اسلامي و ظرفيت هاي آن نااميد شوند، اظهار داشت: تنها ظرفيتي که مي تواند به مردم اميدبخشي داشته باشد، ظرفيت تبليغي حوزه علميه است.
وي گفت: محکمترين سنگر که مي تواند اميدبخشي را به مردم تزريق کند، صحنه منبر و تبليغ است و ما اميدواريم بتوانيم براي افزايش تأثير تبليغ، قدم هايي را برداريم.
معاون فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با اشاره به تبليغ مؤثر مبلغان در گذشته و آثار خوبي که از آن بر جاي مانده است، خاطرنشان کرد: در مهديه اي که مرحوم کافي در شهر رشت تأسيس کرده اند، هنوز بعد از 40 سال مردم هر جمعه دعاي ندبه را با صوت سخنراني ايشان برگزار مي کنند و نکته جالب اين است که تا سال 1404 ليست بانيان آن مهديه تکميل شده است که نشان دهنده آثار تبليغي مبلغان است. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

هدف اصلی همایش تصوف، نگاه علمی و انتقادی است/ لزوم همفکری جمعی حوزویان برای مقابله با جریان های انحرافی
رئیس قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به لزوم همفکری جمعی حوزویان برای مقابله با جریان های انحرافی، از برگزاری همایش تصوف شاخصه ها و نقد ها در مهرماه سال جاری خبر داد.

چهره سازی چهره‌آرائی، حیله صوفیه برای ترویج خود/ روایت امام صادق(ع) در دشمن دانستن صوفیان
مرجع عالیقدر شیعه با تصریح بر باطل بودن عقاید صوفیانه گفت: یکی از حیله های صوفیان برای ترویج عقاید خود، چهره سازی و سرقت روایات به نام بزرگان خود بوده است.

پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي به مدنيت ديني ايراني بر مي گردد
نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي پيشينه انقلاب و جمهوري اسلامي را مدنيت ديني ايراني عنوان کرد و گفت: پشتوانه آن مکتب ديني مدني اسلام است.

توسعه علوم و معارف قرآن کريم پس از انقلاب اسلامي تبيين شد
عضو هيأت علمي دانشگاه تهران گفت: اگر ما به پيشينه علوم قرآني توجه کنيم، کارهاي حوزه علميه بعد از انقلاب در حوزه علوم قرآني افتخار آميز است.

نشست «ولايت فقيه و امامت و رهبري» برگزار شد
رييس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي در تبيين ولايت فقيه در ديدگاه امام خميني(ره) گفت: در ديدگاه امام راحل، رهبري و تشکيل دولت دو عنصر متفاوت است که رهبري انتصابي و دولت انتخابي و مبتني بر رأي مردم است.

نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» برگزار شد
نشست «انقلاب اسلامي و توسعه فلسفه سياسي» از سلسله نشست هاي چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

تضمين آزادي در قانون اساسي/ آزادي معقول مهمترين هديه دين به يک ملت
در نشست «انقلاب اسلامي و آزادي» ضمن تشريح مباني ديني و قانوني آزادي در انقلاب اسلامي، ارائه دهندگان به تبيين ظرفيت ها، چالش ها، راهبردها و نمونه هاي آزادي در انقلاب اسلامي پرداختند.

شماره 162 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد
يکصد و شصت و دومين شماره ماهنامه سنجاقک ويژه شهريورماه 97 منتشر شد.

شماره 342 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد
سيصد و چهل و دومين شماره ماهنامه «سلام بچه ها»، ويژه شهريورماه 97 به چاپ رسيد.

نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» برگزار مي شود
رئيس اداره فرهنگي و تبليغي و آموزشهاي کاربردي نمايندگي تهران از برگزاري نشست توجيهي «بازشناخت اهميت جايگاه طراحي صنعتي در سبک زندگي» در مراکز حوزوي تهران به همت اين دفتر خبر داد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما