روستاآزاد
1397/6/21 چهارشنبه معاون فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي:  منبر و تبليغ محکمترين سنگر اميدبخشي به جامعه است معاون فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با اشاره به هدف گيري دشمن بر روي کاهش اميد در جامعه گفت: محکمترين سنگر که مي تواند اميدبخشي را به مردم تزريق کند، صحنه منبر و تبليغ است.
به گزارش روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي، حجت الاسلام والمسلمين سعيد روستا آزاد در گردهمايي نخبگان تبليغي فعال در عرصه تعميق ايمان و باورهاي ديني و جمعي از مبلغان نخبه که در پژوهشگاه علوم و فرهنک اسلامي برگزار شد، با بيان اين که تمام برنامه ريزي هاي دشمن به اين سمت است که مردم از نظام جمهوري اسلامي و ظرفيت هاي آن نااميد شوند، اظهار داشت: تنها ظرفيتي که مي تواند به مردم اميدبخشي داشته باشد، ظرفيت تبليغي حوزه علميه است.
وي گفت: محکمترين سنگر که مي تواند اميدبخشي را به مردم تزريق کند، صحنه منبر و تبليغ است و ما اميدواريم بتوانيم براي افزايش تأثير تبليغ، قدم هايي را برداريم.
معاون فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با اشاره به تبليغ مؤثر مبلغان در گذشته و آثار خوبي که از آن بر جاي مانده است، خاطرنشان کرد: در مهديه اي که مرحوم کافي در شهر رشت تأسيس کرده اند، هنوز بعد از 40 سال مردم هر جمعه دعاي ندبه را با صوت سخنراني ايشان برگزار مي کنند و نکته جالب اين است که تا سال 1404 ليست بانيان آن مهديه تکميل شده است که نشان دهنده آثار تبليغي مبلغان است. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» برگزار شد
نشست «بررسی ابعاد FATF و مباحث پیرامون آن» با حضور نماینده‌ مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برگزار شد.

تقدیر و تشکر معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری از فعالیت های دفتر تهران
جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی «معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری» و حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ‌الاسلامی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران» برگزار شد.

کارگاه آموزشی «اتهامات سلفیت بر علیه مذاهب اسلامی» برگزار شد
به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور کارگاه آموزشی با موضوع «اتهامات سلفیت علیه مذاهب اسلامی» در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» منتشر شد
رئیس اداره پژوهش اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «کرانه‌های اجتهاد» خبر داد.

نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» بر‌گزار شد
نشست «نقش فضای مجازی و رسانه در پیشبرد اهداف دشمن» به همت موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه بر‌گزار شد.

معرفی آثار منتشر شده علامه طباطبایی در بوستان کتاب
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مؤسسه بوستان کتاب آثار منتشر شده علامه طباطبایی در این مؤسسه را معرفی کرد.

کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» منتشر شد
کتاب «سیره معصومان(ع) در فقرزدایی» به همت پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

حضور آثار رسانه ای دفتر تبلیغات اسلامی در جشنواره های داخلی و بین المللی
رییس اداره اطلاع رسانی و فعالیت های رسانه ای معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از راهیابی تولیدات رسانه ای این اداره به جشنواره های معتبر داخلی و بین المللی خبر داد.

حضور مبلغان شعبه خراسان رضوی در ایستگاه‌های استقبال از زائران پیاده امام رضا(ع)
مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی همزمان با ایام شهادت امام رضا(ع) و حرکت کاروان‌های پیاده زائران رضوی به مشهد مقدس، به ارائه خدمات فرهنگی - تبلیغی پرداختند.

هشتمین جلسه کمیته نمایشگاهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد
هشتمین جلسه کمیته نمایشگاهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه بررسی برنامه‌ کمیته‌های مربوطه برگزار شد.

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما