پذیرش دانش پژوه سطوح 2 و 3 در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)
موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) برای سطوح 2 و 3 از میان برادران طلبه ثبت نام می نماید.

رضایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از عملکرد دفتر تبلیغات اسلامی
مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: خدا را از این جهت شاکر هستیم که توفیق عنایت کرده و گذشت عمر ما در مجموعه ای به نام دفتر تبلیغات اسلامی بوده که امام راحل، مقام معظم رهبری و مراجع تقلید از آن راضی هستند.

اختتامیه جشنواره جنّات در سال آینده برگزار می گردد
ثبت نام جشنواره و دریافت آثار در چهار بخش اصلی تبلیغ مجازی و دیجیتال، تبلیغ رسانه ای، تبلیغ مکتوب و بخش آزاد برای فعالان فرهنگی غیر حوزوی در عرصه شبکه های اجتماعی و پیام رسان با شرکت بیش از ۵۰۰ نفر و ارسال بیش از ۲۰۰۰ اثر در بهمن ماه پایان پذیرفت.

جهان امروز و آینده، جهان قدرت محتوا و خدمات است
اینترنت پاک، اینترنتی است که نظام عدالت گرا را پیاده سازی کرده و فساد را از نظام اداری پاک می کند؛ در محیط مجازی باید ابرقدرت بود چرا که قدرت های کوچک اثر گذاری محدودی دارند.

حوزه علمیه رهبر حرکت به سمت فضای مجازی پاک باشد
اقتصاد گیم در دنیا ۹۰ میلیارد دلار شده است؛ ما دائما نگران فیلم های هالیوودی هستیم که فضای ذهنی تصویری جوامع بشری را می سازند اما اقتصاد این فیلم ها هفت میلیارد دلار است.

دو رویکرد متفاوت مسئولان در قبال فضای مجازی
معاون قوه قضائیه گفت: ما باید پست الکترونیکی ملی، موتور جست وجوی ملی و شبکه اجتماعی ملی داشته باشیم و چرا اطلاعات ما باید به تلگرام برود.

پیام آیت الله مکارم شیرازی به سومین همایش ملی فضای مجازی پاک
آیت الله مکارم شیرازی گفت: مهم ترین معضل اجتماعی و سیاسی و اخلاقی و دینی و هر چه بخواهید، همین فضای مجازی است، و باید به این مسئله اهمیت بدهیم

دومین ویژه نامه سومین همایش ملی فضای مجازی پاک منتشر شد
دومین ویژه نامه سومین همایش ملی فضای مجازی پاک به صاحب امتیازی روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی و سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.

اولین نمایشگاه ملی فضای مجازی پاک افتتاح شد
اولین نمایشگاه ملی فضای مجازی پاک از 17 تا 19 اسفندماه سال جاری از ساعت 9 تا 20 در مرکز همایش های غدیر به روی علاقه مندان باز است. 

عکاسی، آسمانی‌ترین عطیه در خدمت انسان معاصر 
هنر عکاسی آسمانی‌ترین عطیه ای است که امروزه هنرمندان آن را به نگاه جستجو‌گر بشری تقدیم داشته‌اند و در خدمت بشر امروزی قرار گرفته است. 

تشییع پیکر مطهر شهید هشت سال دفاع مقدس در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
مراسم وداع با پیکر مطهر شهید غواص مرتضی شاهچراغی در فضایی سرشار از معنویت در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

مهم ترین رسالت روحانیت جهل زدایی است 
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: فاطمه زهرا (س) الگوی یک انسان کامل است، با بیان درست فضایل ایشان می شود جامعه را نورانی کرد.

رییس اداره آموزش کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران منصوب شد
با صدور حکمی از سوی رییس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران حجت الاسلام و المسلمین امیر ارزانی به سمت رییس اداره آموزش کاربردی مبلغان این دفتر منصوب شد.

معاون پژوهش و مدیران دو گروه پژوهشی دانشگاه باقرالعلوم(ع) منصوب شدند
جلسه معارفه معاون پژوهش و مدیران گروه های علوم اجتماعی و مطالعات سیاسی دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

لازمه احیای تمدن نوین اسلامی، تقویت علوم انسانی است
عضو هیئت علمی پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اگر خواهان احیای تمدن نوین اسلامی هستیم باید به تقویت علوم انسانی و جدی گرفتن علوم انسانی توجه کنیم؛ حال اینکه تصور برخی بر جدی گرفتن علوم تجربی است. 

در سبک زندگی مسأله اصلی کالای فرهنگی و قدرت انتخاب مردم است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه روزانه بیش از 10 بازی جدید در فضای مجازی دریافت می‌شود، گفت: بازی از انواع محصولات فرهنگی که صرفاً یک سرگرمی نیست، بلکه به عنوان یک رسانه می‌تواند یک پیام را در عمق جان کودک نفوذ دهد.

تأکید سبک زندگی اسلامی بر باورهای مردم
رئیس میز تخصصی سبک زندگی اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تعاریف دانشمندان غربی از مفهوم سبک زندگی اخیراً جنبه سکولار پیدا کرده و سعی دارد آن را از باور تهی کند، اما آنچه ما در سبک زندگی اسلامی به دنبالش هستیم بر باورهای مردم تأکید دارد.

جزئیات کارگاه های علمی و کاربردی همایش فضای مجازی پاک
اباذر جعفری گفت: کارگاه ها از سطح علمی بالایی برخوردار هستند که شرکت کنندگان می توانند از آن بهره کامل را ببرند و همچنین در پایان همایش به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره ارائه می گردد.

برگزاری سومین همایش ملی و نخستین نمایشگاه فضای مجازی پاک در قم
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: سومین همایش ملی و نخستین نمایشگاه فضای مجازی پاک طی روز های 17 تا 19 اسفندماه با هدف ترویج گفتمان توأمان فرصت و تهدید در فضای مجازی برگزار می شود.

اختصاص رده نخست برگزاری کرسی های ترویجی به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
رییس اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از اختصاص رده نخست برگزاری کرسی های ترویجی به این پژوهشگاه خبر داد.

چهارمین جلسه از دوره آموزشی مبانی ولایت فقیه برگزار شد
چهارمین جلسه از دوره آموزشی مبانی ولایت فقیه به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

استقبال چشمگیر نخبگان از سومین همایش فضای مجازی پاک/ برگزاری نمایشگاه در مرکز همایش های غدیر
دبیر اجرایی سومین همایش ملی فضای مجازی پاک در گفتگویی، به ارائه گزارشی پیرامون فعالیت های دبیرخانه این همایش پرداخت و از استقبال چشمگیر شرکت کنندگان در بخش مقالات خبر داد.

توطئه حذف نقش انبیا در تمدن سازی دوران مدرن
پژوهشگر دینی گفت: ما از هزاره اول تا دوران مدرن، جز مواردی اندک نوسانات تمدنی نداریم و این نوسانات بسیار اندک بوده و اغلب می تواند ناشی از خودسری بشر در مقابل نقشه راه تمدنی انبیا باشد.

سه رویکرد تکنولوژی در باب فلسفه تکنولوژی
دبیر علمی نشست تکنولوژی در آینده انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر تکنولوژی حاوی ارزش ها باشد، این اشتباه است که ما بخواهیم با رویکرد ابزاری به احیای تمدن اسلامی به واسطه تکنولوژی برویم که حاوی ارزش های غربی است

تکنولوژی به لحاظ مبانی با اسلام در تعارض است/باید تکنولوژی موجود را به لحاظ مبانی و آثار مدیریت کرد
رییس مؤسسه حکمت و فلسفه ایران گفت: تکنولوژی مطلوب اسلامی داریم و با مبانی انسان سازگار است و تکنولوژی موجود را نیز به لحاظ مبانی، اصلاح و به لحاظ ارزش ها و آثار نیز مدیریت کرد.

اعزام مبلغ به مناسبت فاطمیه دوم
اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از اعزام مبلغ به مناسبت ایام فاطمیه دوم خبر داد. 

طلاب در عرصه تبلیغ نوین نباید صرفاً تولید کننده باشند
نشست مدیران خانواده هنری تبلیغی عقیق با مدیر کل اداره اطلاع‌ رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار گردید.

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان تجربه موفق ملی انتخاب شد
کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی، به عنوان تجربه موفق ملی «دومین کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی: مالکیت فکری» انتخاب شد. 

دوره آموزشی تعمیق باورهای دینی برگزار می شود
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دوره آموزشی تعمیق باورهای دینی به منظور آموزش شیوه های نوین تربیتی و بیان مفاهیم دینی برگزار می شود.

در اندیشه امام موسی صدر تمدن مبتنی بر آموزه های دینی است
عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، گفت: امام موسی صدر به تفصیل به نقد تمدن غربی می پرداخت و تمدن را مبتنی بر آموزه های دینی عنوان کرده است.

تنوع در گفتگو و ارتباط اجتماعی گسترده از ویژگی های امام موسی صدر بود
استاد دانشگاه باقر العلوم(ع) با بیان اینکه در زندگی امام موسی صدر تنوع در گفتگو وجود داشت، افزود: امام موسی صدر از ارتباط اجتماعی گسترده ای برخوردار و به آداب گفتگو پایبند بود.

تبلیغ اسلام از سرچشمه آن جاذب جوانان غربی و اروپایی
دبیر اولین همایش مطالعات تطبیقی اسلام و مسیحیت گفت: 200 مقاله به همایش مطالعات تطبیقی اسلام و مسیحیت و  1051 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره محصولات فرهنگی پژوهشی اسلام و مسیحیت ارسال شد. 

امام خمینی جهانی می اندیشید و به فکر همه دنیا بود
اگر بخواهیم سیاستمان روزمره و مبتذل نشود و دشمنان ما را دچار مشکل نکنند، باید به حکمت متعالیه رو بیاوریم، به همین دلیل امام جهانی می‌اندیشید و نه تنها به فکر ملت ایران بلکه به فکر مردم دنیا بود.

حکمت همه جوهره اصلی ادیان الهی است
رییس اولین همایش مطالعات تطبیقی اسلام و مسیحیت گفت: حکمت همه جوهره اصلی ادیان الهی است که در تمامی ادیان مشترک است؛ اگر قرار است با ادیان سخن بگوییم، اولین منطق گفت و گو حکمت است

مساله ولایت فقیه از توابع بحث امامت است
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ریاست دینی، نقش نصب الهی در مشروعیت حکومت، انتخابی یا انتصابی بودن امامت و خلافت و شرایط امام را از برجسته ترین نقاط اختلاف نظام امامت و خلافت عنوان کرد. 

منتقدان معرفت‎شناسی خودشان در دام معرفت‌شناسی مدرن هستند
رییس قطب بنیادهای نظری و نظام متقن علوم انسانی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: ماتریالیسم و پوزیتیویسم دو مورد از تعیّنات هستی شناسی و یا معرفت شناسی است که تکنولوژی روی آن شکل گرفته است.

نشست «تکنولوژی در آینده انقلاب اسلامی ایران» برگزار شد
نشست «تکنولوژی در آینده انقلاب اسلامی ایران» با حضور استادان حوزه و دانشگاه و به همت قطب بنیادهای نظری دفتر تبلیغات اسلامی در قم برگزار شد.

تجلیل از نشریات پوپک و سلام بچه‌ها به عنوان برگزیده نخستین جایزه ایثار و رسانه
طی مراسمی با حضور معاون رییس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر مسؤول نشریات پوپک و سلام بچه‌ها به عنوان برگزیده جایزه ایثار و رسانه تجلیل شد.

فرهنگ ایثار و شهادت همچنان در جامعه جاری است/ توجه جدی نشریات مرکز فرهنگی هنری از گذشته به مباحث ایثار و جهاد
رییس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: سابقه ممتد حوزه دفاع مقدس و مسائل جهاد، مقاومت و ایثار ویژگی های ممتازی را به نشریات مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم داده است. 

برای تحول در حوزه و تحقق حوزه انقلابی باید از خودمان شروع کنیم
مدیر گروه تبلیغ مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با اشاره به لزوم حرکت حوزه های علمیه به سمت انقلابی گری گفت: برای تحول در حوزه و تحقق حوزه انقلابی باید از خودمان شروع کنیم.

12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
آخرین اخبار دفتر تبلیغات اسلامی

پذیرش دانش پژوه سطوح 2 و 3 در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)
موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) برای سطوح 2 و 3 از میان برادران طلبه ثبت نام می نماید.

رضایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از عملکرد دفتر تبلیغات اسلامی
مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: خدا را از این جهت شاکر هستیم که توفیق عنایت کرده و گذشت عمر ما در مجموعه ای به نام دفتر تبلیغات اسلامی بوده که امام راحل، مقام معظم رهبری و مراجع تقلید از آن راضی هستند.

اختتامیه جشنواره جنّات در سال آینده برگزار می گردد
ثبت نام جشنواره و دریافت آثار در چهار بخش اصلی تبلیغ مجازی و دیجیتال، تبلیغ رسانه ای، تبلیغ مکتوب و بخش آزاد برای فعالان فرهنگی غیر حوزوی در عرصه شبکه های اجتماعی و پیام رسان با شرکت بیش از ۵۰۰ نفر و ارسال بیش از ۲۰۰۰ اثر در بهمن ماه پایان پذیرفت.

جهان امروز و آینده، جهان قدرت محتوا و خدمات است
اینترنت پاک، اینترنتی است که نظام عدالت گرا را پیاده سازی کرده و فساد را از نظام اداری پاک می کند؛ در محیط مجازی باید ابرقدرت بود چرا که قدرت های کوچک اثر گذاری محدودی دارند.

حوزه علمیه رهبر حرکت به سمت فضای مجازی پاک باشد
اقتصاد گیم در دنیا ۹۰ میلیارد دلار شده است؛ ما دائما نگران فیلم های هالیوودی هستیم که فضای ذهنی تصویری جوامع بشری را می سازند اما اقتصاد این فیلم ها هفت میلیارد دلار است.

دو رویکرد متفاوت مسئولان در قبال فضای مجازی
معاون قوه قضائیه گفت: ما باید پست الکترونیکی ملی، موتور جست وجوی ملی و شبکه اجتماعی ملی داشته باشیم و چرا اطلاعات ما باید به تلگرام برود.

پیام آیت الله مکارم شیرازی به سومین همایش ملی فضای مجازی پاک
آیت الله مکارم شیرازی گفت: مهم ترین معضل اجتماعی و سیاسی و اخلاقی و دینی و هر چه بخواهید، همین فضای مجازی است، و باید به این مسئله اهمیت بدهیم

دومین ویژه نامه سومین همایش ملی فضای مجازی پاک منتشر شد
دومین ویژه نامه سومین همایش ملی فضای مجازی پاک به صاحب امتیازی روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی و سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.

اولین نمایشگاه ملی فضای مجازی پاک افتتاح شد
اولین نمایشگاه ملی فضای مجازی پاک از 17 تا 19 اسفندماه سال جاری از ساعت 9 تا 20 در مرکز همایش های غدیر به روی علاقه مندان باز است. 

عکاسی، آسمانی‌ترین عطیه در خدمت انسان معاصر 
هنر عکاسی آسمانی‌ترین عطیه ای است که امروزه هنرمندان آن را به نگاه جستجو‌گر بشری تقدیم داشته‌اند و در خدمت بشر امروزی قرار گرفته است. 

گزارش تصویری
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما