سه‌شنبه 21 آبان 1398   00:07:43
(سال رونق تولید)

آرشیو

حضور مستمر مبلغان در میان دانش آموزان

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اعزام مبلغ به مدارس را ابزاری برای شناسایی و جذب دانش آموزان عنوان کرد و گفت: این طرح، جهت ارائه برنامه های تبلیغی مستمر و گسترده تر در فضایی خارج از مدرسه می باشد.

راه اندازی مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر»

اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر» را با هدف استفاده حداکثری طلاب و مبلغان از کلاس ها و دوره های آموزشی این اداره کل راه اندازی کرد.

اعزام نخبگان تبلیغ به مناطق تلفیقی خراسان رضوی

در پی سفر رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناطق تلفیقی و با هدف تقویت فعالیت های فرهنگی - تبلیغی در مناطق تلفیقی خراسان رضوی، جمعی از نخبگان تبلیغ این دفتر به مناطق تلفیقی اعزام شدند.

توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی با اولویت زبان عربی توسط مرکز ملی پاسخگویی

در جلسه شورای نهادهای حوزوی استان خوزستان مقرر شد که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی توانمند سازی مبلغان عرصه پاسخگویی در خوزستان و با رویکرد اولویت زبان عربی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی را عهده دار شود.

لازمه تعامل علوم انسانی توجه به علوم بنیادین است

معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی لازمه تعامل علوم انسانی و توفیق در بخش تولید علم را توجه به علوم بنیادین دانست و گفت: بدین جهت این دانشگاه نسبت به فلسفه های مضاف سرمایه گذاری می کند.

کتاب سینما، دین و سیاست منتشر شد

کتاب سینما، دین و سیاست بررسی انتقادی سینمای دینی پس از انقلاب نوشته دکتر رفیع الدین اسماعیلی به همت انجمن سواد رسانه طلاب و توسط مؤسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

کتاب، ضرورتی برای گام دوم انقلاب اسلامی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: آنچه برای گام دوم انقلاب اسلامی ضرورت دارد، کتاب خواهد بود و علت آن هم ملزوم بودن کتاب برای تمدن سازی محسوب می شود.

تاکید سفیر یونان بر همکاری علمی با دفتر تبلیغات اسلامی /عذرخواهی سفیر یونان از آتش زدن آثار تاریخی ایران توسط یونانیان

سفیر یونان در ایران در بازدید از دانشگاه باقرالعلوم(ع) دفتر تبلیغات اسلامی گفت: هر چند جنگ ایران و یونان را باید جنگ عشق نامید، اما بابت آتش زدن آثار تاریخی عذرخواهی می‌کنم.

رابطه فقه بین الملل و بیانیه گام دوم/ ضرورت پشتیبانی کلام از فقه بین الملل

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در نشست «فقه دولت اسلامی» با بیان اینکه لازم است به منظور تحقق چشم اندازهای بیانیه گام دوم فقه در عرصه بین الملل ورود کند، گفت: عزت، حکمت و مصلحت، سه عرصه تعیین شده برای فقه است.

کرسی «توجه و تأکید بر عرفان و معنویت برگرفته از تعالیم اهل‌بیت(ع) در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب»

کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی با عنوان «توجه و تأکید بر عرفان و معنویت برگرفته از تعالیم اهل‌بیت (ع) در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب» به همت دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما