پنجشنبه 10 مهر 1399   23:47:44
(جهش تولید)

print

آرشیو

تخصصی شدن فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی با رویکرد مسأله محوری

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: این دفتر با انجام مطالعات گسترده در حوزه فرهنگ و با عنایت به ظرفیت های بالفعل و بالقوه مجموعه، مسائلی کلیدی را به عنوان محور برنامه ها و اقدامات این دفتر انتخاب کرده است.

انتصاب مسئول برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام والمسلمین موسی الرضا تیموری را به عنوان «مسئول برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری و ششمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی» منصوب کرد.

برگزاری دوره تخصصی «کارشناس مسائل اجتماعی» در دفتر تبلیغات اسلامی

رییس اداره آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری دوره تخصصی «کارشناس مسائل اجتماعی» با رویکرد جامعه ‌شناختی حقوقی، اقتصادی و روانشناسی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد.

ضرورت اتحاد میان گروه های تبلیغی هر استان

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی به نقش اتحاد میان گروه های تبلیغی در افزایش منزلت آنها پرداخت و گفت: ایجاد تشکل گروه های تبلیغی در هر استان باعث قدرت گروه های تبلیغی و به تبع آن ایجاد کارهای بزرگ تبلیغی خواهد بود.

فعالیت ۱۰ گروه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در استان کهکیلویه و بویراحمد

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه‌های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در حال حاضر ۱۰ گروه تبلیغی در استان کهکیلویه و بویراحمد وجود دارد که بعضی از آن گروه ها در این استان حضور دائم و برخی دیگر در فواصل تبلیغی به استان اعزام می شوند.

طرح «راهنمای خانواده»؛ اقدامی پیشگیرانه نسبت به آسیب های اجتماعی

رئیس گروه مطالعات، برنامه ریزی و بودجه معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان این که در طرح «راهنمای خانواده» مبلغان وظیفه آموزش و راهنمایی زوجین جوان را به عهده دارند، گفت: مبلغان باید تلاش کنند تا راهنمای آنها در حل مشکلات و مسائل احتمالی زندگی مشترک باشند.

یکپارچه سازی اطلاعات سامانه های سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی

رییس اداره توسعه سیستم های سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه سیستم‌های اطلاعاتی یک سازمان زمانی می‌‌توانند موثر و کارآمد باشند که با هم تعامل و ارتباط مناسبی پیدا کنند، از یکپارچه سازی اطلاعات سامانه های سازمانی در این دفتر خبر داد.

تاکید قرآن کریم بر مقاومت به عنوان گزینه اصلی برای هر جامعه

دبیر علمی همایش ملی «مقاومت اسلامی از نگاه قرآن کریم» با بیان این که قرآن کریم مقاومت را راهبرد هر انسان و جامعه می داند، گفت: امروز مقاومت مهم ترین مسأله راهبردی جامعه اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

کتاب «رسانه و فریب‌کاری» منتشر شد

کتاب «رسانه و فریب‌کاری» با تحلیل زمینه‌ها و عوامل فریب‌کاری در رسانه و راهکارهای برون‌رفت، به قلم فائزه تقی‌پور منتشر شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما