جمعه 3 بهمن 1399   07:26:07
(جهش تولید)

print

آرشیو

به سرانجام رسیدن 110 فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی از به سرانجام رسیدن 110 فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی و در دست انجام بودن 100 فعالیت پژوهشی دیگر خبر داد.

همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و دفتر تبلیغات اسلامی بمنظور توسعه فرهنگ دینی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به آمادگی این معاونت برای همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری این دفتر و استفاده از نوآوری و خلاقیت و فناوری، گام های نوینی در توسعه فرهنگ دینی برداشته شود.

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه با محوریت کتاب «حضرت فاطمه(س) الگویی برای همه» خبر داد.

شماره دوم دوفصلنامه «جامعه مهدوی» منتشر شد

دومین شماره دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «جامعه مهدوی» به همت پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

وجود قابلیت حفظ هویت دینی مسلمانان در برابر تهاجم فرهنگی در دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس دفتر روابط سیاسی کتائب حزب الله عراق در قم گفت: دفتر تبلیغات اسلامی می تواند به عنوان یک مرکز شاخص کمک کند تا انسان مسلمان معاصر بتواند در برابر تهاجمات فرهنگی، هویت دینی و فرهنگی خود را حفظ کند.

اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی گسترش و حمایت شود/ بخش ها خودشان را به علاقه مندان معرفی کنند

استاد حوزه علمیه قم گفت: کارهای انجام شده با رویکرد جدید دفتر تبلیغات اسلامی باید توسط بخش های مختلف دفتر معرفی شود تا علاقه مندان که خواهان آگاهی از فعالیت های مذهبی و علمی هستند، بیشتر در جریان آن ها قرار گیرند.

دفتر تبلیغات اسلامی الگویی ایده آل برای تبلیغ اسلام در دنیای معاصر است

نماینده رهبر شیعیان بحرین در قم گفت: بنده در برابر خداوند و تاریخ، شهادت می دهم و با قطعیت می گویم که دفتر تبلیغات اسلامی الگویی ایده آل برای تبلیغ اسلام در دنیای معاصر بوده و باید از آن الگوبرداری شود.

دفتر تبلیغات اسلامی با رویکرد مسئله محوری بخشی از رسالت جامانده حوزه را انجام داده است

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: بعد از چهار دهه انقلاب، دفتر تبلیغات اسلامی رویکرد خود را شفاف و روشن کرده است و با تبیین علمی، منطقی، درست و با زیرساخت های لازم به مسئله محوری پرداخته و بخشی از رسالت جامانده حوزه را انجام داده است.

بررسی مسئولیت کیفری رانندگان وسایل نقلیه

مدیر پروژه «مسئولیت کیفری رانندگان وسایل نقلیه» به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت این پروژه پرداخت و گفت: این پروژه با 300 صفحه در گروه مسائل فقهی و حقوقی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی در حال انجام است.

مغلوب شدن و خسران؛ ثمره تهدید اقتصادی مسلمانان

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به آیه ای از سوره انفال، گفت: سرانجام کسانی که مسلمانان را تهدید اقتصادی می کنند، مغلوب شدن و خسران و ورود به جهنم است.

لزوم نشر بین المللی محتوای علوم دینی و قرآنی با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی

مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: درصدد هستیم تا با حمایت این معاونت، از طریق زیرساخت ایجاد شده در مرکز نوآوری و خلاقیت اشراق، شرایط صادرات محصولات قابل عرضه را فراهم آوردیم.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31152796
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما