پنجشنبه 3 بهمن 1398   15:14:42
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد+ دانلود

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.

ارسال بیش از ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش «نظریه انتظار در اندیشه آیت الله خامنه ای»

دبیر علمی همایش «نظریه انتظار در اندیشه آیت الله العظمی خامنه ای» از ارسال بیش از ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد و گفت: مقالات برتر در قالب چهار جلد کتاب منتشر می‌ شود.

آموزش مبلغان یکی از اولویت های دفتر تبلیغات اسلامی است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: یکی از کارهایی که می شود در ذیل اعتبار بخشی به گروه های تبلیغی و معرفی این گروه ها به نهادها و ارگان های استان انجام داد، برگزاری جلسه تجلیل از گروه های تبلیغی است.

همایش بین المللی «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» برگزار می شود

همایش بین المللی «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» به همت پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با سخنرانی آیت الله امامی کاشانی برگزار خواهد شد.

سیاست های جدید میز آموزش و پرورش در حوزه تربیت نیروی انسانی

رییس قطب بنیادهای نظری و نظام متقن علوم انسانی و اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: برای برنامه 4 ساله آینده، «تربیت و پرورش نیروی انسانی» در اولویت سیاست های میز آموزش و پرورش قرار می گیرد.

دوره آموزشی «تحکیم بنیان خانواده» برگزار شد

به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری میز خانواده قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی این دفتر، کارگاه آموزشی «تحکیم بنیان خانواده» ویژه مبلغین بومی این شعبه در حال برگزاری می باشد.

پنجمین شماره فصل‌نامه تحلیلی‌ـ ‌انتقادی حوزه منتشر شد

پنجمین شماره فصلنامه فصل‌نامه تحلیلی‌ـ ‌انتقادی حوزه به مدیرمسئولی دکتر سید عباس صالحی و سردبیری حجه‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا ایزدپناه و با محتواي مقالات، پرونده، گفت‌وگو و ... منتشر شد.

آثار خون شهدای مقاومت گریبان آمریکا را می گیرد/ امام عصر(عج) از شهادت حاج قاسم متأثر و متألم شد

این رزمنده دفاع مقدس گفت: علت این که گفته می شود دشمن در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی حماقت کرد، این است که آثار این خون ها و این تشییع ها گریبان آمریکا را می گیرد.

بازدید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از رسانه رسمی حوزه/ استاد واعظی:رسانه ها باید هژمونی بنگاه های غربی را بشکنند

حجت الاسلام والمسلمین واعظی گفت: باید با کار رسانه ای قوی، اعتماد سازی و اتقان محتوا در رسانه، هژمونی بنگاه های غربی را بشکنیم و اجازه ندهیم دیگران ما را تعریف و تفسیرکنند.

شهدا شمع محفل بشریت و قلب تپنده تاریخ هستند

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که شهدا شمع محفل بشریت و قلب تپنده تاریخ هستند، به بیان تشریح برنامه های هفته هنر مقاومت این دفتر پرداخت.

بهره گیری دفتر تبلیغات اسلامی از ظرفیت هنر در خلق آثار مرتبط با شهید حاج قاسم سلیمانی

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری کارگاه خوشنویسی و هنرهای تجسمی «نقش نگین سلیمانی» به همت این معاونت، بر بهره گیری از ظرفیت هنر در خلق آثار مرتبط با شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما