سه‌شنبه 31 فروردين 1400   15:31:20

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی تأکید کرد:

حمایت مضاعف از تبلیغ حضوری همراه با فعالیت در فضای مجازی

  • خلاصه :مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: باید بر تبلیغ حضوری و چهره به چهره جدیت داشته باشیم و با توجه به تصویب شورای مدیران و سیاست تشویق مبلغان حضوری به بهره مندی از ظرفیت مجازی، تبلیغ حضوری به همراه فعالیت در فضای مجازی حمایت مضاعف خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، جلسه هم اندیشی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه اعزام به همت اداره کل تبلیغی عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بصورت حضوری و ویدئوکنفرانس در مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال «مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی» اظهار داشت: باید بر تبلیغ حضوری و چهره به چهره جدیت داشته باشیم و با توجه به تصویب شورای مدیران و سیاست تشویق مبلغان حضوری به بهره مندی از ظرفیت مجازی، فعالیت تبلیغ حضوری به همراه فعالیت در فضای مجازی حمایت مضاعف خواهد داشت و حکم مستقل فضای مجازی صرفاً برای مبلغان توانمند فضای مجازی در مناطق قرمز می باشد که در اطلاعیه ارسال شده به مبلغان نیز کاملاً تبیین شده است.

وی گفت: برنامه ما برای بکارگیری مبلغان مطابق محرم گذشته با همکاری کامل سازمان تبلیغات اسلامی و بر اساس وجود ظرفیت تبلیغ و اسکان مبلّغ و با درخواست سازمان به نام مبلّغ صورت خواهد گرفت.

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی خاطرنشان کرد: آمادگی استفاده از ظرفیت مبلغان متخصص و اساتید آموزشی جهت فعالیت در ماه مبارک رمضان فراهم می باشد و برای مبلغانی که ظرفیت سازی نمایند، مشوق هایی در نظر گرفته خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما