چهارشنبه 22 مرداد 1399   17:45:54
(جهش تولید)

print

آرشیو

تخریب نهادهای حوزوی بدبینی اجتماعی به حوزه را در پی دارد

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: پروژه تخریب نهادهای حوزوی و بد جلوه دادن چهره علما و روحانیت در جامعه و اعلام بودجه نهادهای فرهنگی بدون توجه و اطلاع از خدمات وسیع این نهادها در دراز مدت می تواند بدبینی اجتماعی نسبت به حوزه های علمیه در مردم را ایجاد می کند.

دفتر تبلیغات اسلامی به نواحی مقاومت بسیج مبلغ متخصص اعزام می کند

رییس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: این معاونت جهت اعزام مبلغان تخصصی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به نواحی مقاومت بسیج آمادگی کامل دارد.

اعزام مبلغ در ایام محرم تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: این نهاد برای اعزام مبلغ در ایام محرم تابع وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کروناست و در صورت موافقت با اعزام، مبلغان این دفتر علاوه بر تبیین قیام اباعبدالله(ع)، به عنوان مروجان پروتکل بهداشتی در سراسر کشور عمل می‌کنند.

تأسیس مرکز نوآوری و خلاقیت در دفتر تبلیغات اسلامی/ حمایت و پشتیبانی از صاحبان ایده های نو در حوزه های علمیه

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به توافق این دفتر با معاونت علمی ریاست جمهوری، از تأسیس مرکز نوآوری و خلاقیت در این دفتر در راستای حمایت و پشتیبانی از صاحبان ایده های نو در حوزه های علمیه خبر داد.

شاخص ترین نقاط ضعف رسانه های دینی/ ضرورت پرهیز رسانه های دینی از حرکت های انفرادی

دبیر قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی، شاخص ترین نقاط ضعف رسانه های دینی را عدم شناخت مخاطب، حرکت لاکپشتی و رغبت به کار فردی دانست.

هشدار به برخی رسانه ها درباره ایجاد بدبینی نسبت به نهادهای حوزوی

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: وقتی عده ای هستند که با بی تقوایی اعتماد مخاطب را به نهادهای حوزوی سلب کرده و بدبینی و تردید ایجاد می کنند، در حوزه اثر بخشی، آثار و علائم موفقیت را در نتیجه کار رسانه های حوزوی نمی بینیم.

نقطه خلأهایی در انعکاس اخبار نهادهای حوزوی در رسانه ها وجود دارد

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به اینکه خلأهایی در انعکاس اخبار نهادهای حوزوی در رسانه ها وجود دارد، بر ضرورت تلاش حداکثری آنها در معرفی فعالیت های مراکز حوزوی تأکید کرد.

ضرورت تدبیر جهت جلوگیری از مقطعی بودن طرح تبلیغ دانش آموزی

رییس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به ارزش و اهمیت بی بدیل مخاطب دانش آموزی و تأثیر پذیری بالای آنان از یک طرف و جایگاه و تأثیر گذاری مدرسه از طرف دیگر، برای چنین طرحی باید تدابیری اندیشیده شود که مقطعی نباشد.

​​​​​​​تأسیس مرکز نوآوری و خلاقیت در دفتر تبلیغات اسلامی/ حمایت و پشتیبانی از صاحبان ایده های نو در حوزه های علمیه

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به توافق این دفتر با معاونت علمی ریاست جمهوری، از تأسیس مرکز نوآوری و خلاقیت در این دفتر در راستای حمایت و پشتیبانی از صاحبان ایده های نو در حوزه های علمیه خبر داد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء