سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   03:23:34
(سال رونق تولید)

آرشیو

عرضه کتاب تربیت اخلاقی با نگاه قرآنی در نمایشگاه قرآن دفتر تبلیغات اسلامی

عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: کتاب تربیت اخلاقی با نگاه قرآنی در پنج فصل نگارش و پس از دوبار تجدید چاپ، در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی به نمایش گذاشته شده است.

هماهنگی کارها با قرآن به معنی مرجعیت علمی قرآن نیست

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم، گفت: ما اگر قرآن را مرجع علمی بدانیم حق این است که قرآن را مبدا نظریات علمی بدانیم ولی اگر از قرآن امضاء بگیریم و هماهنگ باشیم، اگرچه کار خوبی است ولی مرجعیت قرآن محسوب نخواهد شد.

تکامل انسان در تفکر ملاصدرا، متأثر از قرآن است

مدیر پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، با اشاره به اندیشه ملاصدرا در خصوص انسان متعالی، گفت: تکامل انسان در تفکر ملاصدرا، متأثر از قرآن است.

عرضه مجموعه قصه‌های قرآن در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس اداره عرضه محصولات مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی قم گفت: برخی از مجموعه قصه های قرآن که سفارش میز قرآن به این مرکز بود، در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، عرضه می شود.

ارائه منتخب 400 اثر قرآنی مؤسسه معصومیه در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی

معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه قم گفت: این موسسه علمیه با ارائه آثار قرآنی طلاب در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، حضور یافته است.

قصص قرآنی ظرفیت‌های بالقوه برای یک اثر نمایشی است

نویسنده فیلمنامه قرآنی فهرست مقدس گفت: موقعیت هایی که در این قصص برای ما به عنوان متن شفاهی تعریف می شود، رویدادی کاملاً زنده می باشد و یک دارماتورژ باید بپذیرد که با یک متن زنده مواجه است.

پیگیری مرجعیت علمی قرآن و مباحث ترویجی در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: یکی از مهمترین دغدغه های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، فعالیت های قرآنی است و به همین دلیل، میز قرآن با هدف دنبال کردن مرجعیت علمی قرآن و مباحث ترویجی در این دفتر تشکیل شده است.

برگزاری نشست علمی نقش عمومات و مطلقات قرآنی در مسائل مستحدثه 

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نشست علمی نقش عمومات و مطلقات قرآنی در مسائل مستحدثه گفت: اگر انطباق میان معنای قرآن و مسئله مستحدثه (مسائل جدید و روز) ایجاد شد در این صورت مقتضی حجیت (دلیل کافی برای استناد) خواهد بود.

دفتر تبلیغات اسلامی در خدمت قرآن و اهل بیت(ع) است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی، گویای این واقعیت است که این نهاد حوزوی، میزان زیادی از انرژی خود را صرف فعالیت های قرآنی کرده و باید هم این کار را انجام دهد.

فعالیت‌های قرآنی از دستاوردهای عظیم دفتر تبلیغات اسلامی است

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، گفت: نمایشگاه دستاوردهای قرانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم قرآن با گردآوری تمام آثار قرآنی که از سوی این نهاد حوزوی تدوین شده نشان از دستاورد عظیم آن است.

اهداف و برنامه های نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

مسوول نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: معرفی آثار و محصولات قرآنی این دفتر و شناسایی ظرفیت های قرآنی و ترویج آموزه ها و فرهنگ قرآنی در جامعه، از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه است.

رونمایی از آثار جدید قرآنی در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

رییس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با تشریح فعالیت ها و دستاوردهای این پژوهشکده از رونمایی از آثار جدید قرآنی در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خبر داد.

بررسی چالش های مربوط به صنایع فرهنگی در شبکه ایران کالا توسط دفتر تبلیغات اسلامی

برنامه زنده تلویزیونی صنایع خلاق با محوریت بررسی چالش های مربوط به صنایع فرهنگی با سفارش و تحت نظر دفتر تبلیغات اسلامی و به صورت گفتگو محور در 24 قسمت از شبکه ایران کالا پخش می شود.

12345>>>
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما