دوشنبه 4 مهر 1401   20:27:00

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین هنرمندانه با تمرکز بر مسئله محوری/ حضور 49 فعال فضای مجازی ایرانی و غیر ایرانی

دبیر علمی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) گفت: تمرکز ما در برگزاری کارگاه تبیین هنرمندانه بر مسئله محوری بوده تا تبدیل به مدلی برای حل مسائل مختلف پیش رو قرار گیرد.

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و با بیان این که اگر دشمن کاری نمی‌کند چون نمی‌تواند؛ نه این که نمی‌خواهد و دیگر بیشتر از این کاری از دستش بر نمی‌آید. گفت: در این حوادث دعوا بر سر ولایت الهی و طاغوت است.

نشست بررسی مسائل و چالش‌های اخلاقی امداد و نجات با حضور جمعی از فعالان جمعیت هلال احمر

با حضور مدیر گروه تربیتِ پژوهشکده اخلاق و معنویت در آستانه یکصدمین سالگرد تأسیس جمعیت هلال احمر، نشستی با موضوع مسئله‌یابی و بررسی مسائل و چالش‌های اخلاقی امداد و نجات برگزار شد.

کتاب «درس نامه مواد مخدر» روانه بازار نشر شد

کتاب «درس نامه مواد مخدر (راهبردهای مقابله ای و خودکارآمدی از دیدگاه قرآن، روایات و کارشناسان)» اثر محمدجواد مهری به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

اعلام فراخوان بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع)/ از اعلام آمادگی خانه مطبوعات برای همکاری با سوگواره تا تشریح بحش های شش گانه

دبیر بخش رسانه های خبری دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره از پذیرش آثار در چهار رشته «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش» و «تیتر» خبر داد.

پخش گسترده فراخوان ویدیویی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) از طریق رسانه ملی+ زمان پخش ها

دبیر اجرایی دومین سوگواره ملت امام حسین(ع) گفت: تیزر تبلیغاتی این سوگواره در مجموع در 30 نوبت و به مدت 1770 ثانیه از شبکه های یک، دو، سه و پنج سیما پخش می شود.

آیین تکریم و معارفه معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد

آیین تکریم حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی و معارفه مسعود معینی پور به عنوان معاون فضای مجازی، هنر و رسانه(مهر) دفتر تبلیغات اسلامی با حضور رئیس این دفتر برگزار شد.

فعالیت های تبلیغی در ایام اربعین حسینی مصداق جهاد در راه خدا است

مدیر گروه یاوران سلامت گفت: فعالیت های تبلیغی در ایام اربعین حسینی با توجه به عظمت این مراسم و کمتر دیده شدن این دست از فعالیت ها، میتوان فعالیت های مبلغان در مسیر راهپیمایی اربعین را مصداق جهاد در راه خدا بر شمرد.

آیت‌الله ناصری(ره) اخلاق را در عمل خود تدریس می‌کرد

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه آیت‌الله ناصری(ره) استاد اخلاق بود، گفت: آن عالم گرانقدر اخلاق را بیش از مباحث تئوری در عمل خود نشان می‌داد و با بسیاری از اساتید اخلاق متمایز بود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما