چهارشنبه 22 مرداد 1399   16:09:11
(جهش تولید)

print

همراه با تخفیفات ویژه؛ 

عرضه کتب کتابخوان پژوهان با تخفیف 80 درصد در پویش ملی #کتاب_خانه

  • خلاصه :با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تأکید بر در خانه ماندن، کتابخوان همراه پژوهان دفتر تبلیغات اسلامی در قالب پویش ملی #کتاب_خانه به ارائه آثار خود با تخفیفات 70 و 80 درصدی کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید بر در خانه ماندن برای جلوگیری از شیوع ابتلا به این ویروس، یکی از فعالیت ‏های مردم در این ایام می‎تواند کتابخوانی باشد.

کتابخوان همراه پژوهان وابسته به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی به همراه برخی از صاحبان کسب و کارهای مجازی، پلتفرم‎‏های کتاب الکترونیک و تولیدکنندگان محتوا در این حوزه اعم از «طاقچه»، «فیدیبو»، «کتابراه» و «نوار» در اقدامی پسندیده و خودجوش خدماتی همچون تخفیف خرید کتاب و... به مشتریان خود ارائه کرده‎ است.

برای این منظور معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصمم شد همگام با این اقدام و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، نقشی کوچک در این مسیر ایفا کنند و تسهیلاتی برای خرید کتاب‌های الکترونیکی، صوتی و... به مردم عزیز کشور ارایه نمایند.

در این طرح، 80 درصد تخفیف ویژه آثار کودک و نوجوان و 70 درصد تخفیف ویژه آثار پویش #کتاب_خانه اختصاص داده شده است.

لازم به توضیح است در این طرح، کتابخوان همراه پژوهان به همراه پلتفرم‌های فیدیبو، طاقچه، نوار، کتابراه و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور دارند.

شایان ذکر است پویش ملی #کتاب_خانه از اول تا 20 فروردین ماه 1399 برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اپلیکیشن کتابخوان همراه پژوهان می‌توانند به نشانی www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با دریافت کتب موجود،، از مطالب آنها بهره‌مند شوند.
 
امتیاز دهی
 
 

ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما